Koenzymu Q10 z NIVEA Q10 plus

nivea

Koenzym Q10 jest składnikiem komórek naszego organizmu. Odpowiedzialny jest on za energie potrzebna do regeneracji skóry. Wykorzystała to firma NIVEA tworząc specjalna linie kosmetyków, która uzupełni poziom koenzymu Q10 w skórze.

Koenzym Q10 to kluczowe źródło energii i regeneracji komórek skóry w zgodzie z jej naturą. Inteligentne kosmetyki NIVEA Q10 plus przywracają skórze jej naturalny antyutleniacz i budulec komórek. Serum Perły Młodości Q10 plus stosowane z przeciwzmarszczkowymi kremami NIVEA Q10 plus uzupełnia poziom koenzymu Q10 ze skoncentrowaną mocą, redukując zmarszczki skuteczniej o 50%, a nowe Ujędrniająco-modelujące legginsy NIVEA Q10 plus natychmiast modelują sylwetkę, ujędrniając skórę podczas noszenia. NIVEA Q10 plus wspiera naturalną odnowę komórek, czerpiąc z natury to, co najlepsze i dodając energii przez cały dzień. Cokolwiek robisz!

Serum Perły Młodości

Serum Perły Młodości Q10plus to obowiązkowy element skutecznej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej zawierający największą dawkę naturalnego antyoksydantu znajdującego się w naszej skórze – koenzymu Q10 w linii NIVEA Q10 plus. NIVEA Q10 plus Serum Perły Młodości oferuje skoncentrowaną moc składnika aktywnego w codziennej walce z oznakami starzenia. Aby wspomóc przeciwzmarszczkowe działanie formuły serum, naukowcy wzbogacili ją dwoma aktywnymi składnikami także występującymi naturalnie w skórze: kwasem hialuronowym i kreatyną. Oba zawarte zostały w otaczającym perły Q10 żelu nawilżającym. Kwas hialuronowy wspomaga nawilżenie skóry i zwiększa jej elastyczność, a kreatyna pomaga dostarczyć skórze energii i stymuluje wytwarzanie kolagenu. Serum używane wraz z kremem z linii NIVEA Q10 plus, pomaga redukować zmarszczki o 50% skuteczniej.
Cena: 45 zł (40 ml)

Ujędrniająco-modelujące legginsy antycellulitowe

Doświadczenie w wykorzystaniu koenzymu Q10 i badania prowadzone przez NIVEA, pozwoliły na stworzenie przełomowej kategorii produktów – inteligentnych kosmetyków do noszenia. Nowe Ujędrniająco-modelujące legginsy antycellulitowe NIVEA Q10 plus modelują sylwetkę i ujędrniają skórę uwalniając koenzym Q10 podczas noszenia.

WIĘCEJ: MĘSKI NIEZBĘDNIK NIVEA MEN

Naukowcy NIVEA we współpracy ze specjalistami z dziedziny tekstyliów opracowali unikatowy materiał wzbogacając technologię kompresji innowacyjnymi, trwale związanymi z tkaniną mikrokapsułkami koenzymu Q10, olejkiem migdałowym i ekstraktem z aloesu. Naturalny koenzym Q10 został zamknięty w mikrokapsułkach i połączony za sprawą rewolucyjnej fuzji z włóknami tkaniny. Dzięki zastosowanej technologii kompresji, koenzym Q10 uwalnia się i przenika do skóry wspierając procesy jej metabolizmu. Dzięki temu, Ujędrniająco-modelujące legginsy antycellulitowe NIVEA Q10 plus natychmiast modelują sylwetkę, ujędrniają skórę już po 14 dniach używania, a ich noszenie oszczędza czas poświęcany na tradycyjną pielęgnację!

Cena: 129 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany