Pięlęgnacja skóry z NIVEA Creme Care

kosmetyki nivea

Sekret perfekcyjnej cery tkwi w odpowiedniej pielęgnacji. Jej podstawą jest właściwe oczyszczanie. Jeśli pragniesz, aby Twoja skóra wyglądała wspaniale, była gładka i zdrowa, sięgnij po nową linię kosmetyków NIVEA Creme Care.

Idealne połączenie – pielęgnacja i oczyszczanie skóry w jednym

Regularne oczyszczanie jest istotnym elementem pozwalającym utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia w skórze, unikając podrażnień, wrażenia szorstkiej, poszarzałej cery. Nowa linia NIVEA Creme Care pozwala prawidłowo oczyścić skórę, dzięki czemu składniki produktu wnikają w jej głąb, nadając świeży i zdrowy wygląd. Dzięki zastosowanej formule z kompleksem Creme Care, skóra zostaje dokładnie oczyszczona, a wzbogacenie produktu o Eucerit i pantenol – wiodące składniki Kremu NIVEA – sprawia, że staje się właściwie odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Eucerit oraz pantenol zwiększają poziom nawilżenia oraz redukują uczucie swędzenia i podrażnienia, zapewniając skuteczne oczyszczanie, delikatną pielęgnację i długotrwałe uczucie miękkości. Linia NIVEA Creme Care to bogactwo składników o właściwościach pielęgnujących, które wspierają procesy regeneracji skóry. Wzbogacone zapachem kultowego Kremu NIVEA sprawiają, że codzienne oczyszczanie twarzy staje się nie tylko skuteczne, ale również przyjemne, a co najważniejsze – także pielęgnacyjne.

NIVEA Creme Care z miłości do skóry

Ponad 130-letnie doświadczenie NIVEA w obszarze pielęgnacji skóry pozwoliło stworzyć produkty do oczyszczania twarzy dopasowane do każdego typu cery. Poznaj 3 oczyszczające i jednocześnie pielęgnujące skórę twarzy kosmetyki z linii NIVEA Creme Care, wybierz idealną metodę pielęgnacji  i olśniewaj nieskazitelną skórą przez cały dzień.

NIVEA Creme Care Mleczko oczyszczające i NIVEA Creme Care Chusteczki oczyszczające

Zapewniają dokładne, a zarazem łagodne oczyszczanie skóry z zanieczyszczań i makijażu. Usuwają nawet wodoodporny make-up oczu i utrzymują naturalny poziom nawilżenia skóry przez cały dzień. Zawarta w mleczku i chusteczkach pielęgnująca formuła z Euceritem, pantenolem i niepowtarzalnym zapachem Kremu NIVEA jest dostosowana do wszystkich rodzajów cery.

WIĘCEJ: NIVEA – młodzieńczy blask skóry

NIVEA Creme Care Krem do oczyszczania twarzy

Wzbogacony kompleksem Creme Care, dokładnie, a zarazem łagodnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz utrzymuje naturalny poziom nawilżenia skóry. Pielęgnująca formuła z Euceritem, pantenolem i niepowtarzalnym zapachem Kremu NIVEA dostosowana jest do wszystkich rodzajów cery.

Mleczko oczyszczające do twarzy NIVEA Creme Care: 14,49 zł (200 ml)
Krem do oczyszczania twarzy NIVEA Creme Care: 14,49 zł (150 ml)
Chusteczki oczyszczające do twarzy NIVEA Creme Care: 14,49 zł (25 sztuk)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany