NIVEA Volume Care dla twoich włosów

nivea

To niezbędne kosmetyki dla włosów. Dzięki nim zwiększy się objętość kosmyków. Poza tym doskonale będą pielęgnować włosy. A wszystko to sprawi nowa linia NIVEA Volume Care, która dzięki formule z Nutri-Esencją z olejkiem makadamia.

Naturalnie piękne włosy

Ostatnie dekady niosły ze sobą prawdziwe rewolucje w kwestii trendów fryzjerskich, również tych związanych z objętością. Wraz z tymi zmianami rosły także oczekiwania wobec kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów. Współczesne kobiety pragną, aby kosmetyki nie tylko zapewniały odpowiedni wygląd, ale też dbały o zdrowie włosów.

WIĘCEJ: Antyperspiranty NIVEA Protect & Care – wyjątkowa pielęgnacja

Chcąc odpowiedzieć na te potrzeby NIVEA, wykorzystała swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie w pielęgnacji i stworzyła unikalną formułę z Nutri-Esencją. Ta pielęgnująca formuła zawarta w nowym szamponie i odżywce NIVEA Volume Care jest połączeniem tego co najlepsze w kultowym Kremie NIVEA – Euceritu (składnik opatentowany przez Beiersdorf) z olejkiem makadamia bogatym w lipidy Omega 7. Z kolei kosmetyki do stylizacji z linii NIVEA Volume Care – pianka i lakier – zawierają oprócz olejku makadamia również ekstrakt z bambusa, pantenol i witaminę B3 – dzięki czemu także na poziomie układania fryzury możliwa jest troska o piękno włosów. Ta niezwykła kompozycja składników sprawia, że nowa linia NIVEA Volume Care zapewnia intensywną pielęgnację zarówno podczas mycia włosów, jak i ich stylizacji.

Naturalna objętość włosów

Efekt nonszalancko wystylizowanych, pełnych objętości włosów nie wymaga zastosowania wielu kosmetyków. Wystarczą podstawowe produkty – zaczynając od szamponu i odżywki NIVEA Volume Care, które dzięki innowacyjnej formule z Nutri-Esencją i ekstraktowi z bambusa, pielęgnują, widocznie zwiększają objętość i jednocześnie nie obciążają włosów. Aby efekt zmysłowej objętości utrzymał się przez cały dzień, do utrwalenia fryzury użyj pianki i lakieru NIVEA Volume Care. Pianka dzięki technologii Heat Activated Care pomaga pielęgnować włosy  pod wpływem wysokiej temperatury. A lakier zawierający Hair Protection Factor – dodatkowo zadba o ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi.

VOLUME CARE Szampon – cena:  9,99 zł (250 ml); 13,99 zł (400 ml)
VOLUME CARE Odżywka – cena: 9,99 zł (200 ml)
VOLUME CARE Pianka do włosów  – cena: 14,29 zł (150 ml)
VOLUME CARE Lakier do włosów – cena: 14,29 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany