MĘSKI NIEZBĘDNIK NIVEA MEN

nivea men

Idealny dla prawdziwego mężczyzny. Jest to najskuteczniejszy i najszybszy sposób aby zadbać o męską skórę. Warto go wypróbować, bo męska skóra ma swoją charakterystyczną specyfikę i wymaga specjalnej pielęgnacji.

Kosmetyki Nivea dla mężczyzn

Męski niezbędnik sprawia, że w kilku prostych krokach możemy być gotowi do działania.

KROK 1 – DOKŁADNE OCZYSZCZENIE CIAŁA

Innowacyjna formuła z węglem  aktywnym Żelu pod prysznic do ciała, twarzy i włosów NIVEA MEN Active Clean jednocześnie głęboko oczyszcza skórę i pozostawia uczucie energetyzującego orzeźwienia.

Cena: 9,99 zł (250 ml); 15,49 zł (500 ml)

KROK 2 – 48H-ANTYPERSPIRACYJNA OCHRONA I PIELĘGNACJA SKÓRY

Nowa linia antyperspirantów NIVEA MEN Protect & Care to skuteczna 48h antyperspiracyjna ochrona i łagodna pielęgnacja męskiej skóry.

Zawarty w antyperspirancie NIVEA MEN Care Complex pomaga pielęgnować męską skórę, chroniąc ją przed podrażnieniami. Unikatowa formuła bez alkoholu chroni skórę przed podrażnieniami i zapewnia dyskretny, męski zapach.

Antyperspirant NIVEA MEN Protect & Care to odpowiedź na potrzeby mężczyzn poszukujących skutecznego działania i pielęgnacji skóry oraz jej ochrony przed podrażnieniami. NIVEA MEN Protect & Care to antyperspirant dla mężczyzn, którzy nie szukają kompromisu.

Cena: 11,99 zł (150 ml); 16,99 zł (250 ml); 11,99 zł (50 ml); 11,99 zł (40 ml)

KROK 3 – CHŁODZĄCE GOLENIE BEZ PODRAŻNIEŃ

Chłodzący żel do golenia NIVEA MEN SENSITIVE oraz Chłodzący balsam po goleniu NIVEA MEN SENSITIVE – kosmetyki te łagodzą podrażnienia, neutralizując uczucie pieczenia i pozostawiają na skórze uczucie chłodu i orzeźwienia. Chłodzące kosmetyki z linii NIVEA MEN SENSITIVE zawierają delikatne składniki pielęgnujące – ekstrakt z rumianku i alg oraz chłodzącą formułę CoolAct10.

Chłodzący żel do golenia NIVEA MEN SENSITIVE zmiękcza zarost gwarantując dokładniejsze
i komfortowe golenie. Bezalkoholowa formuła, wzbogacone kojącym rumiankiem, neutralizuje uczucie pieczenia skóry, chroniąc ją przed podrażnieniami i łagodząc te już powstałe.

Chłodzący balsam po goleniu NIVEA MEN SENSITIVE chłodzi, orzeźwia oraz neutralizuje uczucie pieczenia. Lekka, nietłusta formuła wzbogacona ekstraktami z rumianku i alg, nie klei się i szybko się wchłania. Zmniejsza suchość i zaczerwienienie skóry, pozostawiając przy tym przyjemne uczucie chłodu po goleniu.

WIĘCEJ: NIVEA MEN CREME – Stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn

Chłodzący żel do golenia NIVEA MEN SENSITIVE – Cena: 14,99 zł (200 ml)
Chłodzący balsam po goleniu NIVEA MEN SENSITIVE – Cena: 28,99 zł (100 ml)

KROK 4 – PRAWDZIWIE MĘSKA PIELĘGNACJA

NIVEA MEN CREME dzięki zastosowaniu lekkiej formuły z witaminą E wchłania się ekspresowo,
nie pozostawiając po sobie uczucia lepkości. To męskie wielozadaniowe narzędzie do pielęgnacji twarzy, ciała i rąk.

Cena: 8,99 zł (75 ml), 13,99 zł (150 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany