NIVEA HYDRA SKIN EFFECT – idealne do nawilżenia skóry

kosmetyki niveaCzęsto ze względu na intensywny styl życia, zapominamy o odpowiednim nawodnieniu. Kluczowym elementem jest zatem dobranie takich kosmetyków, które w szybki i skuteczny sposób nawilżą skórę, by była pełna życia. Dlatego NIVEA stworzyła linię NIVEA Hydra Skin Effect z czystym kwasem hialuronowym [HA], która zapewnia 72h nawodnienia i wyjątkowe uczucie odprężonej skóry!

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Znajduje się on w prawie każdej komórce skóry, zapewnia odpowiednią wilgotność i objętość w górnej warstwie naskórka. Niestety, naturalna produkcja kwasu hialuronowego maleje wraz z wiekiem, dlatego skóra może stać się bardziej przesuszona, wolniej się regenerować, co w rezultacie prowadzi do powstawania zmarszczek. Jednak jak pokazują badania, istnieje sposób, aby w nieinwazyjny sposób wpłynąć na produkcję własnego kwasu hialuronowego.

NIVEA Hydra Skin Effect – moc kwasu hialuronowego

Innowacyjna formuła NIVEA Hydra Skin Effect wypełniona czystym kwasem hialuronowym [HA], nie tylko zapewnia intensywne nawilżenie skóry i widoczne wygładzenie, ale także aktywuje komórki skóry do 3-krotnie większej produkcji własnego kwasu hialuronowego. Czyste i cenne cząsteczki HA – które dzielą się na długołańcuchowe, czyli zatrzymujące wodę w skórze, oraz krótkołańcuchowe, wnikające głębiej w skórę – otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji. To sprawia, że na długo nawadniają skórę od środka, by była widocznie wygładzona i pełna blasku.

NIVEA Hydra Skin Effect – jakie kosmetyki są w tej linii

  • Micelarny żel do mycia twarzy usuwa makijaż i zanieczyszczenia, nawadnia oraz odświeża. Cena: 23,99 zł (150 ml)
  • Płyn micelarny skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia nie wysuszając skóry. Zapewnia uczucie nawodnienia i odświeżająco czystej skóry. Cena: 23,99 zł (400 ml)
  • Żel na dzień natychmiastowo i intensywnie nawadnia oraz wygładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Skóra jest nawodniona od wewnątrz przez 72H, dzięki czemu wygląda zdrowo i promiennie. Cena: 47,99 zł (50 ml)

  • Żel na noc sprawia, że skóra o poranku jest zregenerowana i sprężysta, dzięki czemu wygląda zdrowo i promiennie. Drobne linie są widocznie wygładzone, a lekka, żelowa formuła delikatnie wtapia się w skórę i nie pozostawia na niej uczucia lepkości. Cena: 47,99 zł (50 ml)
  • Esencja-serum głęboko nawadniające zapewnia intensywnie nawilżenie i nawodnienie przez 72H. Innowacyjna formuła jest wypełniona czystym kwasem hialuronowym, który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Pozostawia jedwabiście nawilżoną skórę. Cena: 59,99 zł (50 ml)
  • 7-dniowa kuracja w ampułkach zawiera 2.5x wyższe stężenie czystego kwasu hialuronowego, który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Cena: 59,99 zł (7 x 1 ml)
Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany