Kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach L’Oreal Paris

kuracja przeciwzmarszczkowaKuracja przeciwzmarszczkowa przeznaczona jest specjalnie dla kobiet poszukujących w produktach do pielęgnacji twarzy najwyższej skuteczności. Dla kobiet które szukają innowacyjnych rozwiązań oraz natychmiastowych i długotrwałych rezultatów. Marka L’Oréal Paris stworzyła 7-dniową kurację w ampułkach.

Są to jednorazowe ampułki przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym oraz witaminą B5, by przywrócić skórze sprężystość i nawilżenie. To skoncentrowane składniki aktywne w szczelnie zamkniętym opakowaniu dla zachowania pełni mocy i świeżości.

Kuracja przeciwzmarszczkowa – moc kwasu hialuronowego

Ampułki Revitalift Filler to kuracja dla każdego rodzaju skóry, na której widoczne są pierwsze oznaki starzenia się. Kwas hialuronowy jest jednym z elementów występujących w naszej skórze, który odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu wody. Codziennie około 30 % kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki. Wraz z upływem czasu jego ilość znacząco się zmniejsza, przez co można zauważyć typowe objawy degeneracji skóry.

Dlatego coraz bardziej popularne stało się uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego z zewnątrz. Zawarte w ampułkach połączenie 2 rodzajów kwasów o różnej wielkości cząsteczek zapewnia skutecznie działanie we wszystkich warstwach skóry. Dodatkowo, stymuluje on produkcję kolagenu przez organizm oraz ułatwia wchłanianie innych składników. Witamina B5 zawarta w formule ampułek dodatkowo intensywnie odżywia skórę sprawiając, że staje się gładka oraz odświeżona.

Zobacz też:

Zmarszczki od smartfona? Uważaj na efekt tech neck!

Na głębokie zmarszczki – NIVEA Q10 POWER

Olej arganowy na zmarszczki

Kuracja przeciwzmarszczkowa – pokonaj czas w 7 dni

7-dniowa kuracja ampułkami Revitalift Filler skutecznie przywraca sprężystość skórze i wypełnia zmarszczki. Już po zastosowaniu 1 ampułki skóra jest intensywnie nawilżona. Po 7-dniowej kuracji skóra wygląda na młodszą, odzyskuje sprężystość i naturalny blask.

Po 1 ampułce: skóra jest wyraźnie nawilżona

Po 7 ampułkach: skóra wygląda na młodszą  i bardziej sprężystą

Cena: 59,99 zł (7×1,3 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany