Serum przeciwzmarszczkowe Anew

serum przeciwzmarszczkoweNowy rok – nowa ja! Niech 2023 będzie twoim rokiem – rób dla siebie coś dobrego, pokochaj samą siebie i jak najczęściej sprawiaj sobie przyjemności! Możesz zacząć od zadbania o swoją skórę, która zimą narażona jest na dodatkowe uszkodzenia.

Gwałtowne wahania temperatury, zanieczyszczenie powietrza, zimny wiatr, a także opady deszczu i śniegu – powodują utratę wody i nadmierne wysuszenie cery. Podaruj skórze podwójną moc wygładzania z pierwszym serum Anew z 3,5% kompleksem kwasu hialuronowego od Avon.

Profesjonalne serum przeciwzmarszczkowe Anew z 3,5% kompleksem kwasu hialuronowego to innowacja od Avon o zaawansowanym potrójnym działaniu:
serum intensywnie nawilża i daje efekt natychmiastowego zwiększenia sprężystości skóry,
wiąże cząsteczki wody w głębokich warstwach naskórka i uzupełnia poziom kwasu hialuronowego, by zmniejszyć widoczność zmarszczek, zwiększa poziom nawilżenia i kwasu hialuronowego, by skóra była niesamowicie gładka i jędrna.

Stosowanie produktów wzbogaconych kwasem hialuronowym, jest polecane w pielęgnacji wszystkich typów skóry. Ze względu na silne właściwości nawilżające, znakomicie sprawdza się w przypadku cery suchej i odwodnionej, ale także tłustej i mieszanej. Poznaj nowość Anew i uśmiechaj się do siebie w lustrze, niezależnie od wieku!

Profesjonale serum przeciwzmarszczkowe w cenie 49,99 zł dostępne w katalogu Avon 01/2023 oraz na Avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany