Żele pod prysznic Sanex Zero%

żel pod prysznicKosmetyki Sanex Zero% doskonale wpisują się w popularny trend minimalistyczny. Dzięki eliminacji niepożądanych składników linia kosmetyków Sanex Zero% dba nie tylko o zdrowie naszej skóry, ale także o planetę. Sięgając po te produkty podejmujemy więc nie tylko dobrą decyzję dla siebie, ale także dla naszych bliskich.

Żele pod prysznic Sanex Zero% to:

  • ZERO% substancji zapachowych
  • ZERO% siarczanów
  • ZERO% barwników
  • ZERO% mydła

Dodatkowo, unikalna wegańska formuła jest w 99% biodegradowalna, a butelka nadaje się do recyklingu.

Rodzaje żeli

SANEX ZERO% to: Żel pod prysznic do skóry normalnej; Żel pod prysznic do skóry suchej; Żel pod prysznic Anti-pollution; SANEX Men – Żel pod prysznic Zero% 2w1do ciała i twarzy, Wszystkie opakowania żeli podlegają recyklingowi. Produkty z linii, jak i portfolio marki zostały przetestowane dermatologicznie. Sanex Zero% to linia kosmetyków, w której naturze leży troska o środowisko naturalne, zrównoważony rozwój oraz zdrowie Twojej skóry.

Sanex Zero% to nie tylko żele pod prysznic, ale również dezodoranty, które dbają o skórę – nie posiadają soli aluminium oraz alkoholu etylowego. SANEX ZERO% – Dezodorant w kulce Extra Control; SANEX ZERO% – Dezodorant w kulce do skóry wrażliwej; SANEX ZERO% – Dezodorant w kulce Invisible

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany