Sucha skóra polubi Bio-Oil

sucha skoraSucha skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Trzeba ja przede wszystkim bardzo intensywnie nawilżać. Żel Bio-Oil to przełomowa olejkowa kompozycja, dzięki której produkt niemalże w całości działa aktywnie na skórę. Zapewnia jej optymalny poziom nawilżenia.

Olejki to aż 87% składników aktywnych żelu do skóry suchej Bio-oil. Najważniejszym z nich jest Olejek Bio-oil, od 30 lat znany ze swoich specjalistycznych właściwości oraz udokumentowanej skuteczności w pielęgnacji skóry suchej. Dzięki innowacyjnej kompozycji żel niemalże w całości działa aktywnie na skórę! Ogromną zaletą produktu jest wyjątkowa wydajność – wystarczy naprawdę niewielka ilość produktu. Żel jest odpowiedni do skóry wrażliwej i jest niekomedogenny (nie zatyka porów).

Sucha skóra – działanie żelu Bio-Oil

SKUTECZNOŚĆ ŻELU BIO-OIL DO SKÓRY SUCHEJ ZOSTAŁA POTWIERDZONA W BADANICH KLINICZNYCH. U 82 % badanych nastąpiła istotna statystycznie poprawa stopnia nawilżenia skóry już po 2 dniach stosowania produktu. U 100 % badanych nastąpiła wyraźna poprawa stopnia nawilżenia skóry po dwóch tygodniach. A u 93 % badanych znacząca poprawa nawilżenia skóry utrzymywała się nadal po 3 dniach od zaprzestania stosowania żelu.

BADANIE KONSUMENCKIE RÓWNIEŻ POTWIERDZIŁO, ŻE produkt łatwo się wchłania (83 % badanych); pozostawia skórę dobrze nawilżoną (92 % badanych); skóra jest nawilżona przez cały dzień (80 % badanych); skóra wygląda lepiej po 2 tygodniach stosowania żelu – 86% badanych.

Bio-Oil – aplikacja

Na skórę nałożyć niewielką ilość żelu Bio-oil. Należy użyć mniejszej ilości niż w przypadku kremu. Produkt odpowiedni do skóry wrażliwej. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzona skórę. Produkt dostępny w aptekach i drogeriach.

Cena: 24,99zł (50 ml); 39,99 zł (100 ml); 69,99 zł (200 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany