Przeciwsłoneczna linia kosmetyków NIVEA: SUN Sensitive

przeciwsłoneczna linia kosmetyków NIVEAPrzeciwsłoneczna linia kosmetyków NIVEA przeznaczona jest dla skóry bardzo wrażliwej. To seria SUN Sensitive. Produkty NIVEA SUN Sensitive dogłębnie nawilżają wrażliwą skórę i dbają o jej natychmiastową ochronę przed skutkami alergii słonecznej. Formuła wzbogacona o Pantenol i aloes ukoi skórę muśniętą słońcem.

Lekka konsystencja balsamu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Balsamy do skóry wrażliwej są dostępne w wersji dla dzieci i dorosłych.

Przeciwsłoneczna linia kosmetyków NIVEA – super balsamy

Nawilżający balsam do opalania do skóry wrażliwej SPF 50+ dostępny jest w nowej, wygodnej butelce z atomizerem, która w 100% została wykonana z surowców pochodzących z recyklingu(R-PET). Po zużyciu może zostać poddana ponownemu przetworzeniu, by stać się źródłem kolejnego cyklu produkcyjnego.

Nawilżający balsam do skóry wrażliwej dla dzieci SPF 50+ – Stworzony dla potrzeb wrażliwej skóry dziecka. Zawiera skuteczny system filtrów UVA/UVB. Zapewnia natychmiastową i długotrwałą ochronę oraz pomaga zredukować ryzyko wystąpienia alergii słonecznych u dzieci. Formuła wzbogacona o aloes. Produkt jest wysoce wodoodporny. Cena: 44,99 zł (200 ml)

Nawilżający balsam do opalania do skóry wrażliwej SPF 50+ – Zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB. Zapewnia natychmiastową i długotrwałą ochronę. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i pomaga zredukować ryzyko wystąpienia alergii słonecznych. Formuła wzbogacona o aloes. Produkt jest wysoce wodoodporny. Cena: 49,99 zł (200 ml); 56,99 zł (200 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany