„Egoizm to nie grzech! Pokochaj swój umysł” – Dagmara Skalska i Marcin Wąsik

książka

„Egoizm to nie grzech! Pokochaj swój umysł” to książka którą niektórzy nazwali by poradnikiem lub podręcznikiem. To jednak nie oddaje w pełni zawartości książki. Autorzy opowiadając swoje historie jednocześnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

W książce „Egoizm to nie grzech! Pokochaj swój umysł” Dagmara Skalska ze wsparciem Marcina Wąsika kontynuuje działalność Projektu Egoistka, który stworzyła wraz ze zmarłym mężem Tomaszem Skalskim. Autorka w niezwykle osobisty, szczery i poruszający sposób opisuje najtrudniejsze momenty swojego życia i pokazuje, że człowiek ma do wyboru wiele dróg, którymi może podążać. Wybór kierunku należy do nas samych, od tego czy potrafimy nad sobą pracować i czy mamy odwagę wybrać ścieżkę rozwoju.

WIĘCEJ: Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie – Jolanta Kwaśniewska

Dagmara Skalska i Marcin Wąsik zachęcają do podróży w głąb siebie i stania się specjalistą od własnego „ego”, czyli „egoistą”. Kluczem jest chęć poznania samego siebie, zmierzenia się z rzeczami, które blokują nasz potencjał. Śledząc na kartach wewnętrzną podróż, którą odbyli autorzy nauczymy się otwierać swój umysł na nowe, nie zawsze łatwe doświadczenia. Przyjrzymy się swojemu ego, cechom, blokadom i nawykom, które sprawiają, że nie wykorzystujemy w pełni swoich możliwości. Nauczymy się walczyć z lękami i słabymi punktami. W pracy nad sobą pomogą nam wskazówki i lekcje. W ten sposób możemy zmienić swoje życie tylko przy użyciu mocy umysłu.

Podstawą wszystkich naszych działań powinna być autentyczność i miłość do samego siebie, którą głosi filozofia pozytywnego egoizmu.

„Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość” książka ukazała się nakładem Burda Książki.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany