Kosmetyki dla suchej skóry – Emotopic

kosmetyki

Emotopic to specjalistyczna, emolientowa seria dermokosmetyków. Przeznaczona jest do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, okresowo przesuszonej, skłonnej do łuszczenia, świądu i podrażnień. Kosmetyki te są idealne dla skóry z atopowym zapaleniem AZS.

Kosmetyki z olejkami

Zastosowano w niej naturalne oleje o medycznej skuteczności – olej Canola i olej konopny, które wzmacniają płaszcz hydrolipidowy naskórka, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry u niemowląt od 1.dnia życia, dzieci i dorosłych.

WIĘCEJ: Jak dbać o skórę, aby jak najdłużej wyglądała młodo?

Olej konopny –  bogaty w witaminy (A,D,E), kwasy Omega 3,6,9 oraz NNKT, dogłębnie odżywia i regeneruje naskórek. Wykazuje właściwości wyciszające świąd, pieczenie, podrażnienia, zaczerwienienia i stany zapalne skóry.

Olej Canola – o właściwościach odżywczych, wykazuje działanie łagodzące podrażnienia i naturalne właściwości kojące, porównywalne do działania 1% hydrokortyzonu (sterydów), stosowanych w terapii skóry suchej i atopowej.

Kompilacja olei przywraca komfort napiętej, szorstkiej i podrażnionej skórze. Stymuluje procesy regeneracji mikrouszkodzeń skóry, minimalizując ryzyko progresji zmian, w miejscach z tendencją do ich występowania.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany