Prażone pistacje bez soli HELIO Natura

prazone pistacjePistacje nie bez powodu są zielone – to cenne orzechy, które pomogą nam ukoić nerwy i zmniejszyć uczucie zmęczenia oraz znużenia… zwłaszcza w sytuacjach stresowych! Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia. Żyjemy dziś w ciągłym biegu, a to dla naszego organizmu ogromne wyzwanie!

Dlatego jak twierdzą specjaliści z Instytutu Żywności i Żywienia, warto raz dziennie jeść garść orzechów, najlepiej niesolony. Wybierz pistację prażone bez dodatku soli HELIO Natura.

Prażone pistacje – co zawierają?

Mają w swoim składzie żelazo i foliany, a także ważne dla naszego układu nerwowego minerały- magnez, potas oraz witaminy B1 i B6. Są również cennym źródłem witaminy E, miedzi i cynku, które chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Pistacje prażone HELIO Natura to orzechy zawierające także inne wartościowe składniki, m.in. fosfor, białko czy błonnik. Co ważne, w przeciwieństwie do popularnych na rynku pistacji, Pistacje HELIO Natura NIE ZAWIERAJĄ w swoim składzie soli, dzięki czemu wyróżniają się niską zawartością sodu, co sprzyja utrzymaniu ciśnienia krwi na prawidłowym poziomie.

Żyjesz w ciągłym stresie? Postaw na Pistacje prażone bez soli, tłuszczu i konserwantów od HELIO Natura! To naturalnie zdrowa i smaczna przekąska, która pomoże nam się zrelaksować, poprawi nasze samopoczucie oraz uzupełni codzienną dietę w niezbędne minerały i witaminy. Pistacje należą do najbardziej odżywczych i najmniej kalorycznych gatunków orzechów, dlatego warto po nie sięgać jak najczęściej.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany