Pomożemy Ci schudnąć! Koniecznie dołącz je do diety

odchudzanie

Dieta nie może być ciągle taka sama. Jesteśmy różni i dlatego to co działa na jedną osobę może nie być tak skuteczne dla ciebie. Na szczęście, istnieją w diecie tzw. pewniaki. Jeśli tylko wprowadzimy je do naszej diety, schudniemy.

Dieta – na to zwróć uwagę

1. Zielona herbata

Zielona herbata ma jedne z najsilniejszych przeciwutleniaczy, które regulują poziom cukru we krwi i poprawiają krążenie. Zapobiegają też rakowi. Poza tym, mogą być stosowane jako naturalne substancje moczopędnego i spalające tłuszcz.

2. Szpinak

Jest ceniony za wszechstronność. To ciemne zielone liście zapobiegają utracie mięśni i kości, chorobom serca, a nawet zapobiegają nowotworom. Poza tym szpinak można przygotować na setki różnych sposobów. Jest idealny w diecie.

szpinak

3. Mieszane orzechy

Orzechy oraz nasiona są prawdziwą bombą zdrowia. Możesz wybierać wśród różnych rodzajów. Wyglądają inaczej, smakują inaczej i mają różny skład chemiczny. Orzechy są doskonałym źródłem potasu, cynku, magnezu, witaminy E, błonnika oraz tłuszczów i białka. Co prawda są kaloryczne i dlatego trzeba kontrolować porcje, które zjadamy.

orzechy

WIĘCEJ: Jesteś zestresowana? Oto dieta dla ciebie

4. Pomidory

Czerwone warzywa i owoce są bogate w likopen. Barwnik ten znajduje się w olbrzymich ilościach w pomidorach. Ten przeciwutleniacz powoduje, że pomidory są pomocne w walce z rakiem i astmą. Możesz użyć koncentrat pomidorowy, jeśli nie lubisz surowych pomidorów. Dodaj pastę do różnych potraw, takich jak pizza czy makaron.

pomidory

5. Owoce jagodowe

Jedz każdego dnia inny owoc! Eksperymentuj z jagodami podczas tworzenia nowych potraw w codziennej diecie. Wszystkie rodzaje jagód mają antyoksydanty, minerały, witaminy i błonnik. Jagody można dodać do setek różnych potraw.

owoce jagodowe

6. Jabłka

Czy możesz sobie wyobrazić swój dzień bez filiżanki gorącej kawy? Nie? Zjedz jabłko zamiast kawy. Jabłka odświeżą i zapewnią twojemu organizmowi całą gamę różnych składników odżywczych i przeciwutleniaczy. Jabłka doskonale zaspokoją głód.

jabłka

WIĘCEJ: Dieta MIND… poprawia pamięć

7. Olej z ryb

Olej z ryb może nie być najbardziej pysznym jedzeniem, ale jeśli zobaczysz jak bardzo jest zdrowy, natychmiast go pokochasz. Olej z ryb obniża poziom cholesterolu, zwiększa poziom testosteronu, zmniejsza stan zapalny stawów i skóry. Dodaj trochę oleju rybnego do codziennych posiłków.

olej z ryb

8. Brokuły

Brokuły są super. Nie tylko mają mało kalorii, ale są bogate w błonnik. Brokuły zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby twoje odchudzanie i dieta były bardziej skuteczne. Co więcej, mają substancje, które sprawiają, że są potężnym narzędziem, które można wykorzystać do zwalczania raka.

brokuły

źródło: www.wmnlife.com

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany