Kasza pełna smaku Knorr

kaszaKasza – choć znamy ją od dawna, przez lata była produktem niedocenianym i zapomnianym. Obecnie z przytupem wraca do naszych kuchni. Co więcej, przoduje w rankingach zdrowej żywności. Poznać smak kaszy w lepszym i smaczniejszym wydaniu pomogą produkty z najnowszej linii Kasza pełna smaku Knorr.

Kasza – 100% naturalnych składników

Kasza pełna smaku Knorr to zupełnie nowa linia produktów Knorr, dzięki której przygotujemy posiłek bazujący na kaszy, z dodatkiem suszonych warzyw, ziół i przypraw. Nowe produkty są skomponowane w 100% z naturalnych składników. Nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Jako że kasze są skarbnicą białka i błonnika pokarmowego oraz cechują się wysoką wartością odżywczą, Kasze pełne smaku mogą być doskonałym elementem zdrowej, zbilansowanej diety. Produkty są wyśmienitym sposobem na urozmaicenie codziennego jadłospisu. Są też odpowiednie dla osób będących na diecie wegetariańskiej.

Zasmakuj w kaszach

Linia Kasza pełna smaku Knorr to produkty tworzone z wysokiej jakości naturalnych składników. Ich receptury od podstaw opracowywał szef kuchni Knorr, Piotr Murawski. Odpowiadał za dobór składników, tworząc kompozycje, które najlepiej dopasują się do preferencji smakowych Polaków. Dlatego Kasze pełne smaku cechują się wyjątkowym, doskonałym smakiem – są idealnie doprawione, a kasza i pozostałe składniki harmonijnie się uzupełniają.

Kasza Knorr – prostota przygotowania

Danie z Kaszą pełną smaku Knorr zawsze się uda! Smacznie, pożywnie, szybko – wystarczy zaledwie 15 minut, aby wyczarować znakomity i wartościowy posiłek z Kaszą pełną smaku Knorr. Cena: 6,99 zł

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany