Nowe sosy do sałatek Knorr

sosy do salatekSosy do sałatek Grecki z suszoną czerwoną papryką oraz Rozmaryn z maliną to nowości. Skład nowych wariantów sosów jest w 100 procentach naturalny. Ponadto znajdujące się w produktach cząstki są większe. Bez trudu rozpoznamy znajdujące się tam warzywa, przyprawy i zioła.

Sosy do sałatek Knorr: Grecki z suszoną czerwoną papryką

To sos sałatkowy będący harmonijnym połączeniem ziół i przypraw takich jak oregano, natka pietruszki, majeranek, cynamon, kumin, rozmaryn, pieprz oraz niezwykle aromatyczna czerwona papryka. Dzięki obecności gorczycy, czosnku, pomidorów oraz cebuli ta mieszanka jest kwintesencją przypraw wykorzystywanych w kuchni greckiej. Z jej pomocą sałatka grecka stanie się niezwykle aromatycznym daniem, a każda inna, przygotowana na bazie świeżych warzyw, zyska miano prawdziwie śródziemnomorskiej.

Sosy do sałatek Knorr: Rozmaryn z maliną

Aromatyczny rozmaryn i słodka malina to ekstrawagancki, ale jakże harmonijny duet. Zaskoczy podniebienie swoim kontrastowym połączeniem delikatności i wyrazistości. Zestawienie rozmarynu i malin z natką pietruszki, pomidorami i jabłkiem, w doskonały sposób wzbogaci zarówno słodkie, jak i wytrawne sałatki. Nadaje się do przepisów z dodatkiem mięs, serów, świeżych warzyw i owoców.

Cena: 1,59 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany