Vicks Sinex łagodzi objawy alergii

vicks sinex

Coraz więcej osób uczulonych jest na pyłki traw i drzew. Nic więc dziwnego, że wiosna jest pora roku, którą alergicy nie lubią. Ukojenie mogą im przynieść preparaty.

Aby złagodzić objawy alergii, warto unikać spacerów podczas godzin pylenia. Alergik najlepiej będzie czuł się po deszczu, wówczas pyłki opadają i nie wydychamy ich w tak dużych ilościach. Dodatkowo warto częściej prać wierzchnie ubranie (kurtka, płaszcz), ponieważ na nim również osadzają się pyłki.

Preparat dla alergika

Doraźną pomoc zapewni preparat, który uwolni nas od uczucia zatkanego nosa działają obkurczająco na błonę śluzową. Ułatwi oddychanie a jednocześnie podawanie innych leków donosowych stosowanych w alergii. Substancją odowiedzialną za usunięcie silnej blokady wywołanej alergicznym nieżytem nosa jest Oxymetazolina. Vicks Sinex to jedyny w Polsce preparat, który zawiera oxymetazolinę i ekstrakt z aloesu i eukaliptusa. Oxymetazolina działa już po kilku minutach, a efekt utrzymuje się aż do 8 godzin! Dzięki zawartości ekstraktów roślinnych, stosowanie preparatu jest łagodniejsze i przyjemniejsze. Vicks Sinex można stosować już od 6 roku życia. Aplikowany donosowo, szybko opanowuje objawy.

Cena: 21,10 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany