Na alergeny Allergoff Wash dodatek do prania w niskich temperaturach

alergenyAllergoff® Wash dodatek do prania w niskich temperaturach usuwa alergeny (m.in. roztoczy kurzu domowego). Ułatwia fizyczną eliminację pasożytów obecnych w tkaninach (pchły, kleszcze, wszy, pluskwy domowe) w temperaturze poniżej 60°C. Należy do grupy środków higienicznych.

Jeżeli mamy w domu osobę ze skłonnością do alergii (a kto dzisiaj nie ma), chcielibyśmy zadbać o jej bezpieczeństwo, usuwając wszystkie potencjalne alergeny. Wiemy, że mnóstwo się ich kryje w tapicerowanych meblach, zasłonach, pościeli, dywanach i oczywiście ubraniach. Niestety, wielu tkanin nie możemy uprać w temperaturze 60 stopni lub wyższej, w obawie o zniszczenie.

Alergeny usunie Allergoff Wash

Odpowiedzią na potrzebę dokładnego oczyszczenia tkanin (częstą na przykład u osób cierpiących na alergię lub choroby pasożytnicze skóry) i alternatywą dla prania w wysokich temperaturach jest stosowanie dodatku do prania Allergoff® Wash.

Allergoff® Wash zalecany jest:

  • dla osób cierpiących z powodu alergii wziewnej, AZS, alergicznej astmy oskrzelowej, kataru alergicznego, w szczególności występowania alergii na roztocze kurzu domowego,
  • jako wsparcie terapii chorób pasożytniczych skóry powodowanych  przez świerzbowca lub nużeńca,
  • dla właścicieli zwierząt domowych – w celu ochrony przed alergenami oraz wspomagająco w procesie eliminacji pcheł z otoczenia – do prania tkanin służących jako legowiska zwierząt,
  • w celu zmniejszenia ryzyka przeniesienia kleszczy w środowisko domowe.

Sposób użycia Allergoff Wash aby pozbyć się alergenów

Allergoff® Wash stosuje się do namaczania tkanin przed praniem ręcznym lub w pralce. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 20 litrach wody – w wannie lub misce. Środek może być także stosowany do prania w pralkach z programem namaczania.

Tkaniny należy moczyć przez 30 minut, a następnie wyprać jak zwykle. Temperatura wody użytej do namaczania oraz prania powinna być dostosowana do rodzaju tkaniny.

Ceny: ok. 5-6 zł (1 saszetka 20 ml), 30 zł (opakowanie 6 x 20 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany