Na katar sienny Momester Nasal

katar siennyKatar sienny dokucza alergikom, a zatkany nos utrudnia codzienne funkcjonowanie. Z objawami zdiagnozowanego przez lekarza sezonowego alergicznego kataru siennego poradzi sobie  Momester Nasal. Stosowany regularnie, skutecznie zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie.

Kiedy pojawia się katar sienny

Katar sienny, który występuje w określonych porach w ciągu roku, jest reakcją alergiczną spowodowaną wdychaniem pyłków drzew, traw, chwastów, a także zarodników pleśni i grzybów. Jego typowe objawy to m.in. obfita, wodnista wydzielina z nosa, wielokrotne kichanie, świąd w nosie i  zatkany nos. W leczeniu alergii szczególnie istotne jest unikanie alergenów, a jeśli to nie jest możliwe – kontrolowanie lub całkowite wyeliminowanie symptomów uczulenia. Aby leczenie było skuteczne, należy odpowiednio wcześnie zidentyfikować alergeny odpowiedzialne za niepożądane objawy, a następnie dobrać leki do potrzeb pacjenta.

Aerozol na katar sienny

Momester® Nasal to produkt leczniczy, wskazany w leczeniu objawów zdiagnozowanego przez lekarza sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa u osób dorosłych w wieku od 18 lat. Zawiera mometazon furoinianu, który jako substancja czynna z grupy kortykosteroidów, zmniejsza obrzęk i podrażnienie błony śluzowej nosa. Lek występuje w postaci aerozolu. Podany donosowo  łagodzi kichanie, świąd oraz uczucie zatkanego nosa, a także zmniejsza ilość wydzieliny.

Zwykle stosuje się dwie dawki aerozolu do każdego otworu nosowego raz na dobę, a po opanowaniu objawów należy zmniejszyć dawkę do jednej aplikacji aerozolu do każdego otworu nosowego raz na dobę.

Cena: 26,20 zł (60 dawek)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany