Tantum Rosa – roztwór dopochwowy

tantum rosaTantum Rosa to roztwór dopochwowy. Jest nowoczesny i bezpieczny, gotowy do natychmiastowego użycia. Zawarty jest w jednorazowych butelkach. Tantum Rosa leczy objawy każdej infekcji intymnej, wiec pasuje każdej kobiecie!

Tantum Rosa roztwór

Zawarty w butelce roztwór dopochwowy, o temperaturze pokojowej, jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie.

  • roztwór o przyjemnym różanym zapachu
  • pięć jednorazowych butelek
  • miękki, delikatny plastik
  • wyciągany o regulowanej długości aplikator
  • pojemność – 140 ml

Lek zaleca stosować się w leczeniu: zapalenia sromu i pochwy, zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia (np. zakażenia, podrażnienia mechaniczne), również po chemio- i radioterapii. Lek stosuje się również w profilaktyce przed i pooperacyjnej w ginekologii. Stosowanie leku wpływa na zmniejszenie intensywności  dolegliwości i objawów, które towarzyszą stanom zapalnym okolic intymnych takich jak: ból,  pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy.

Cena: ok. 35,00 zł.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Tołpa: intymna pielęgnacja

Jaki wybrać żel do higieny intymnej

TANTUM ROSA saszetki

Lek Tantum Rosa dostępny jest również  poręcznych saszetkach (opakowanie 10 saszetek). Lek zawiera chlorowodorek benzydaminy. Dzięki jego obecności preparat posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające  i odkażające. Lek szybko się wchłania, gromadząc się w tkankach objętych procesem zapalnym oraz łagodzi objawy infekcji. Zmniejsza obrzęk, przekrwienie śluzówki pochwy i sromu.

Tantum Rosa  można stosować na dwa sposoby:

  • wewnętrzne, do przepłukiwania pochwy (przy pomocy specjalnego irygatora);
  • zewnętrznie do przemywań okolic krocza, okładów lub nasiadówek;

Cena: 25 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany