Pielęgnacja włosów – NIVEA Hairmilk Natural Shine

pielegnacja wlosowPielęgnacja włosów suchych i matowych wymaga specjalnych kosmetyków. Nowa linia NIVEA Hairmilk Natural Shine z proteinami mleka i jedwabiu intensywnieje nawilży. Spowoduje, że matowe, zmęczone włosy odzyskają zdrowy wygląd i swój naturalny blask.

Pielęgnacja włosów: daj im nawilżenie! Wyzwól ich piękno! Uwolnij ich blask!

Naturalność to nasza kobieca siła, również w kwestii pielęgnacji włosów. Lśniące włosy to mocny atrybut, oznaka ich zdrowia. Kiedy są pozbawione naturalnego blasku, często nawet dobre cięcie i stylizacja są nieskuteczne, a matowe i suche włosy dodają lat. Wpływ na ich kondycję mają oczywiście czynniki zewnętrzne takie jak słońce, woda, pozostałości produktów do stylizacji, ale także częste używanie suszarki lub prostownicy. To wszystko nadmiernie obciąża włosy. W rezultacie łuski na ich wierzchniej warstwie otwierają się, a włos się wysusza.

Pielęgnacja włosów: siła mleka i jedwabiu

Na szczęście najnowocześniejsze kosmetyki przychodzą na ratunek. NIVEA – po ogromnym sukcesie linii Hairmilk, którą Polki po prostu pokochały – wprowadza linię NIVEA Hairmilk Natural Shine, składającą się z szamponu i odżywki, które zapewniają włosom blask i doskonałą pielęgnację dzięki specjalnej formule zawierającej Eucerit, proteiny mleka i jedwabiu. Proteiny mleka regenerują włosy od wewnątrz i zapewniają intensywne nawilżanie, podczas gdy jedwab nadaje gładkości, co sprawia, że pasma miękko układają się względem siebie. Dzięki temu włosy stają się wyraźnie gładsze, nawilżone i pięknie odbijają światło zyskując naturalny blask.

Cena szamponu: 13,99 zł, cena odżywki: 9,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany