Środki czystości Klar – czyste dobro

srodki czystosciNorweskie środki czystości klar. Wchodzące w skład tej linii produkty nie zawierają zbędnych składników, stworzone są tylko z tego, co potrzebne, by móc idealnie posprzątać dom, jednocześnie nie wpuszczając do niego niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska składników.

Środki czystości – co jest w składzie serii

płyn do mycia naczyń – usuwa tłuste zabrudzenia. Został przebadany dermatologicznie. Jest także odpowiedni dla wrażliwej skóry rąk. Wydajny, wystarczą 2 krople do mycia kilkunastu naczyń. Posiada łagodny oraz przyjemny zapach imbiru i czerwonej koniczyny. Cena: 19,99 zł (500 ml)

mydło w płynie – skutecznie myje ręce pozostawiając je nawilżone. Zostało przebadane dermatologicznie. Jest odpowiednie dla wrażliwej skóry rąk. Posiada łagodny oraz przyjemny zapach agrestu i zielonej herbaty. Cena: 14,99 zł (300 ml)

uniwersalny płyn do czyszczenia – służy do mycia podłóg oraz innych powierzchni w domu. Pozostawia pomieszczenie czyste i świeże. Został przebadany dermatologicznie. Jest odpowiedni dla wrażliwej skóry rąk. Posiada łagodny oraz przyjemny zapach koniczyny drzewnej. Wydajność: 1 nakrętka na wiadro wody. Cena: 19,99 zł (750 ml)

płyn do czyszczenia łazienki – skutecznie usuwa zabrudzenia, osad z mydła i z wody. Pozostawia pomieszczenie czyste i świeże. Specjalnie zaprojektowany spryskiwacz precyzyjnie nanosi płyn w oczekiwane miejsce. Posiada łagodny oraz przyjemny zapach ogórka i przywrotnika. Cena: 19,99 zł (500 ml)

żel do toalety – skutecznie usuwa brud, osad wapienny oraz nieprzyjemny zapach. Został przebadany dermatologicznie. Jest także odpowiedni dla wrażliwej skóry rąk. Posiada łagodny oraz przyjemny zapach ogórka i przywrotnika skalnego. Cena: 19,99 zł (750 ml)

bezzapachowy żel do prania – został stworzony do prania ubrań białych i kolorowych. Zapobiega blaknięciu kolorów. Został przebadany dermatologicznie. Jest odpowiedni dla wrażliwej skóry rąk. Płyn bezzapachowy posiada dodatkowo certyfikat NAAF (Norweskiego Stowarzyszenia Astmy i Alergii). Cena: 29,99 zł (750 ml)

Środki czystości z certyfikatami

Produkty pachną agrestem i zieloną herbatą, imbirem i zieloną koniczyną, ogórkiem i przywrotnikiem skalnym czy wreszcie koniczyną drzewną. Żel do prania jest bezzapachowy, idealny dla alergików. Nie ukrywamy, co kryje się w klar – na każdym z opakowań znajduje się lista składników wraz z ich działaniem – wszystko przekazane jest po polsku, przejrzyście i w sposób intuicyjny.

Co w takim razie z ochroną środowiska? Klar dzięki swojemu bezpiecznemu składowi sprawia, że nie zanieczyszczamy planety. Jest też bardzo wydajny. I tak na przykład 2 ml płynu do naczyń wystarczają na 5 litrów wody, a 750 ml żelu do prania zapewnia aż 21 prań. Jest on skuteczny już przy 20 ℃, zatem nie wymaga dużego poboru energii.

Receptury klar posiadają certyfikat Towarzystwa Wegańskiego oraz Nordyckiego Łabędzia. Oznacza to, że produkty nie są testowane na zwierzętach, nie mają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego oraz są przyjazne dla środowiska. Opakowania pochodzą z recyklingu, a fabryki pracują dzięki energii wiatraków (100% energii odnawialnej) i spełniają restrykcyjne wymagania ISO.

Ocen: 5
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany