Kosmetyki dla domu – Perfect House

środki czystości

Perfect House to zupełnie nowa odsłona środków czystości, czyli kosmetyków dla domu. Dlaczego kosmetyki? Ponieważ poza skutecznością i wydajnością seria Perfect House ma jeszcze jeden walor – trwały zapach.

Zabrać się za sprzątanie jest ciężko. Idealnie, gdy ktoś zrobi to za nas. Najczęściej jednak same stajemy się perfekcyjnymi paniami domu. Wtedy akcja pod tytułem „perfect house” musi przebiec szybko, skutecznie a najlepiej jeszcze z bonusem – dom ma być na długo czysty i pachnący.

WIĘCEJ: Jak sprzątać bez detergentów?

Taki efekt osiągnięto dzięki temu, że do składu produktów dodane zostały perfumeryjne aromaty. To, co jeszcze wyróżnia Perfect House to design i przede wszystkim spójność opakowań całej linii, która doskonale skomponuje się nawet z bardziej minimalistycznie urządzoną kuchnią czy łazienką.  Marka odeszła od tradycyjnych kształtów opakowań środków czystości, które każda z nas rozpoznaje już po samym zarysie. Zastąpiono je jednorodnymi, ale bardzo łatwymi do zidentyfikowania, estetycznymi, ciemnymi butelkami.

Seria Perfect House to doskonała jakość, piękny zapach i nowoczesny design.  Znajduje się w niej 8 produktów przeznaczonych do czyszczenia: kuchni, łazienki, powierzchni szklanych, podłóg drewnianych i gresów, mebli drewnianych, skór oraz płyn do mycia naczyń.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany