Mydło w płynie Tutti Frutti

mydło w płynieMydło w płynie to bajeczne zapachy, owocowe olejki i kompleks witamin. Taka jest nowa propozycja Tutti Frutti dla czystych rąk. Mydła w płynie pomogą nam oczyścić i jednocześnie wypielęgnować naszą skórę. Dzięki odpowiedniemu PH nie wysuszają dłoni, a ich wspaniałe aromaty, za które klienci od lat kochają Tutti Frutti uczynią z codziennego mycia rąk świetną zabawę!

Mydło w płynie wiśnia&porzeczka z witaminą A

Cudowny aromat wiśni, dzięki któremu czujemy się niczym podczas spaceru po tokijskim parku w trakcie obchodów japońskiego święta Hanami będzie nam towarzyszył za każdym razem gdy sięgniemy po tę wersję mydła. Wiśni towarzyszy w nim tło utkane z charakternych porzeczek. Tyle dla naszego nosa, a dla dłoni… odżywcza witamina A i pielęgnujące skórę owocowe olejki!

Mydło w płynie gruszka&żurawina z witaminą F

Sięgając po mydło na bazie gruszki otoczymy się orzeźwiającą subtelną słodyczą, którą przełamuje lekko cierpka żurawina. Aromatyczną wizytę naszych zmysłów w gruszkowym sadzie uatrakcyjni regenerująca witamina F oraz owocowe olejki, które zadbają o skórę naszych dłoni.

Mydło w płynie brzoskwinia&mango z witaminą E

Ostatnia propozycja Tutti Frutti to miks uwodzącej słodyczą dojrzałej brzoskwini oraz egzotycznego, energizującego zapachu mango. Efektu dopełniają olejki owocowe oraz witamina młodości E, która przywróci naszym dłoniom wygląd niczym u hinduskiej bogini.

Cena: 8 zł (500 ml)

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany