Mydła do rąk Carex w nowej szacie graficznej

carexMarka Carex zachęca do aktywnego, rodzinnego korzystania z pierwszych wiosennych promieni słonecznych bez obaw o ubrudzenie swoich rąk.

Piasek, kurz, sierść zwierząt, to one najczęściej lądują na naszych dłoniach. Niestety nasze dłonie przenoszą też najwięcej bakterii, które są przyczyną późniejszych infekcji zarówno u dorosłych jak u dzieci. Bez obaw! Antybakteryjne mydła do rąk Carex usuwają drobnoustroje, a zawarte w nich składniki pielęgnacyjne dbają o skórę dłoni, co sprawia że są idealnym elementem codziennej higieny wszystkich członków rodziny.

Wiosenna metamorfoza mydeł Carex

To nowoczesna, świeża szata graficzna butelki oraz formulacje  wzbogacone o większą zawartość składników pielęgnacyjnych. Carex zatroszczy się o to, aby skóra Twoich dłoni były gładka i miękka w dotyku. Mydła do rąk Carex są przebadane pod kątem dermatologicznym i całkowicie bezpieczne dla zdrowia zarówno dorosłych, jak dzieci.

W skład linii antybakteryjnych mydeł w płynie dla całej rodziny, wchodzą produkty w butelkach z pompką oraz ich odpowiedniki w opakowaniach uzupełniających:

Original to mydło zawierające kompozycję składników nawilżających. Jego delikatność dla skóry została potwierdzona dermatologicznie.

– Moisture Plus to wariant, który zawiera składniki nawilżające: glicerynę oraz witaminę E, które pomagają dłoniom zachować gładkość, miękkość oraz zdrowy wygląd.

– Sensitive to wariant stworzony dla skóry wrażliwej, posiada delikatną kompozycję zapachową bez alergenów.

– Aloe Vera to mydło, które zostało wzbogacone ekstraktem z aloesu, znanego ze swoich właściwości regenerujących. Wspiera naturalną barierę antybakteryjną skóry.

– Kitchen to antybakteryjne mydło stworzone do użytku w kuchni. Dzięki specjalnej technologii neutralizującej nieprzyjemne zapachy doskonale usuwa pozostające na dłoniach intensywne aromaty takich składników jak ryby, czosnek czy cebula.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany