Środki czystości FLO

środki czystościNa półkach w sklepie jest mnóstwo środków czystości. FLO to marka łącząca w sobie nowoczesność, troskę o czystość w domu i ochronę środowiska. To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów. W produkcji wykorzystywane są łatwo biodegradowalne, skuteczne związki powierzchniowo czynne.

Produkty marki FLO są delikatne dla skóry rąk oraz zawierają konserwanty o niskim potencjale alergizującym, nie zawierają fosforanów ani parabenów.

Przeciętna Polka spędza na sprzątaniu, gotowaniu i opiece nad dziećmi, aż 296 minut dziennie, czyli prawie 5 godzin! Oznacza to, że przeciętna Pani Domu wypracowuje w domu drugi, bezpłatny etat…  

Co możemy zrobić, aby sprzątanie i gotowanie nie zajmowało nam większości wolnego czasu i było zajęciem przyjemnym a nie tylko smutnym obowiązkiem?  

Środki czystości – płyny uniwersalne

Wyjątkowa formuła płynu uniwersalnego FLO skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Delikatnie je pielęgnuje pozostawiając bez smug i zabrudzeń. Orzeźwiający, aromatyczny i długotrwały zapach Tropikalny Eukaliptus, pozwala cieszyć się czystością i świeżością przez dłużysz czas. Wśród wyjątkowych aromatów płynów uniwersalnych FLO odnajdziemy:  Perłę Marsylii, Majowy Bez, Alpejska Łąkę, Konwaliowy Zakątek, Hiszpańskie Pomelo. Cena: 5,29 zł (1L)

PORADA: Po umyciu podłóg, zawsze wyczyść i wysusz końcówkę mopa. Mokry i niewyczyszczony mop jest pożywką dla bakterii i pleśni, przez co przy kolejnym użyciu może pozostawić nieprzyjemny zapach.

Środki czystości – płyny do mycia naczyń

Skoncentrowany, niezwykle wydajny płyn do mycia naczyń FLO idealnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Aktywna piana ułatwia skuteczne usuwanie brudu. Łagodny dla skóry dłoni. Zawartość olejków owocowych i ich zapach sprawia, że codzienne mycie naczyń staje się czystą przyjemnością.  Aromatyczny i słodki zapach malin przywoła wspomnienie letniego ogrodu. Wyjątkowo soczyste aromaty płynów to: Orange, Red Fruits, Green Apple, Orange, Lemon&Mint. Cena: 3,98 zł (500 ml)

PORADA: Jeśli na twoich ubraniach są plamy z tłuszczu lub tłustej potrawy, płyn do mycia naczyń zadziała lepiej, niż proszek do prania. Polej zabrudzenie tym detergentem, pozostaw na jakiś czas, a następnie intensywnie pocieraj. Wypłucz tkaninę i upierz jak zwykle.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany