Do sprzątania – naturalne kosmetyki dla domu KLAREKO

do sprzątaniaDo sprzątania najlepiej nadają się naturalne Kosmetyki Dla Domu KLAREKO. Z łatwością i bezpiecznie dla środowiska pozwolą zadbać o idealną czystość. Do tego wprowadzą do domu energizujący zapach, zwiastujący nadejście tej upragnionej pory roku.

Naturalne środki czystości do sprzątania marki KLAREKO – pomarańczowo-lawendowy Zestaw Porządkowy „Przyjaciele Sprzątania” – pozwolą wprowadzić do domu prawdziwą wiosnę! Nie tylko są niezawodne podczas sprzątania, znacząco ułatwiając je, ale również – dzięki olejkom eterycznympięknie pachną, wprowadzając tym samym wiosenny nastrój do domu. Są oparte na sprawdzonych, tradycyjnych recepturach i wyłącznie ekologicznych składnikach, bezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Do sprzątania – UNIWERSALNIK

To wielozadaniowy, naturalny środek czystości, który pozwoli skutecznie pozbyć się kurzu, a także wyczyścić blaty, stoły, futryny, framugi, drzwi. Doskonały do sprzątania i czyszczenia wszelkich urządzeń oraz armatury w łazience. Pozwoli także nadać połysk kafelkom. Jest także odpowiedni do czyszczenia zabawek dla dzieci, mebli dziecięcych, a także akcesoriów dla zwierząt. Środek sprawdzi się przy wszelkich gruntownych, wiosennych porządkach. Dzięki mocy aromatycznych olejków eterycznych łączących w sobie słodką pomarańczę i kojącą lawendę, skutecznie dodaje energii. Cena: 16,90 zł (500 ml)

Do sprzątania – FENOMENALNY MUS CZYSZCZĄCY

Dokładnie wyczyści wszystkie powierzchnie gładkie – umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie. Bez zarysowań usunie również osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając po sobie połysk i otulający piernikowy zapach. Dodatkowo pozwoli usunąć tłuste plamy z tkanin. Jest idealny do sprzątania. Cena: 29,90 zł (550 g)

Do sprzątania i DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Pomarańczowo-lawendowy płyn z poręcznym spryskiwaczem, który bezproblemowo rozprawi się z kamieniem, osadami, rdzą oraz pleśnią. Także dokładnie wyczyści i odkazi muszlę oraz deskę toaletową. Dodatkowo skutecznie zastąpi także nabłyszczacz do zmywarki. Warto go mieć w kosmetykach do sprzątania. Cena: 24,90 zł (500 ml)

Do sprzątania – PACHNIDŁO

Ekologiczne perfumy dla domu, które otulą wnętrze przyjemnym i delikatnym aromatem naturalnych olejków eterycznych. Usuną przy tym wszelkie nieprzyjemne zapachy. Zawiera wyłącznie bezpieczne substancje. Bez obaw można delektować się ich zniewalającym zapachem wiosny, która teraz w pełni zagościła w domu! Idealnie nadaje się do sprzątania. Cena: 19,90 zł (250 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany