Środki czystości pod znakiem EKO

środki czystościZawsze mamy problem jakie środki czystości wybrać. Jest ich tak dużo, że ciężko podjąć decyzję. Wiele osób zaczyna kierować się konkretnymi kryteriami. Poza ceną i opiniami znajomych, coraz częściej zwracamy uwagę na inne aspekty, np. skład i ekologię. Jedną z marek, która wyszła naprzeciw tak wymagającym klientom jest Domol. Pojawiły się na rynku ich środki czystości.

Środki czystości – ekologiczny środek do czyszczenia łazienek

Od niedawna w sklepach Rossmann można kupić Ekologiczny środek do czyszczenia łazienek, w którym nie znajdziemy żadnych barwników ani środków konserwujących. Jest to produkt, który bez problemu usunie brud, osady wapienne i resztki mydła. Można nim czyścić wanny, brodziki, umywalki, a także glazurę i armaturę. Umożliwia skuteczne czyszczenie łazienki z jednoczesnym oszczędzaniem środowiska. Pozwala na to nie tylko jego receptura, którą wyprodukowano w 100% przy użyciu energii odnawialnych, ale także opakowanie. Butelka została wykonana w 100% z plastiku z recyklingu. Cena: 9,99 zł (750 ml)

Środki czystości – ekologiczny środek do czyszczenia wc

Wśród produktów marki Domol znajdziemy także Ekologiczny środek do czyszczenia wc. Nie zawiera on żadnych substancji zapachowych, dodatku środków konserwujących, a także związków wybielających na bazie chloru. Ten ekologiczny środek zawiera natomiast silnie działające naturalne kwasy cytrynowy i mlekowy, dzięki którym niezawodnie usuwa zabrudzenia, osady wapienne i kamień. Wyprodukowany został ze składników pochodzących z surowców odnawialnych. Jego opakowanie także nadaje się do recyklingu. Cena: 9,99 zł (750 ml)

Ocen: 6
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany