Probiotyki Lakcid FORTE

probiotykiProbiotyki to bardzo potrzebne preparaty szczególnie w trakcie i po leczeniu antybiotykami. Organizm człowieka potrzebuje bowiem wsparcia, aby mógł w pełni powrócić do formy sprzed choroby. Odpoczynek i odpowiednia dieta, wzbogacona preparatem probiotycznym, zminimalizują negatywne skutki przyjmowania antybiotyków oraz przyczynią się do szybszej regeneracji.

Lakcid i Lakcid FORTE to leki probiotyczne, które przyjmowane w trakcie i po leczeniu odbudowują florę bakteryjną jelit i przywracają im równowagę.

Probiotyki – dwa leki do wyboru

Antybiotykoterapia skutecznie zwalcza bakterie chorobotwórcze. Jednocześnie wywiera niekorzystny wpływ na naturalnie bytującą w jelitach florę bakteryjną, przyczyniając się do zmniejszenia ilości pożytecznych drobnoustrojów. W efekcie mogą pojawić się niepożądane objawy w postaci biegunek, zaparć lub reakcji grzybiczych. Probiotyki to szczepy przyjaznych bakterii wywierających korzystny wpływ na nasz organizm. Ich przyjmowanie  w trakcie i po zakończeniu leczenia antybiotykami obudowuje florę bakteryjną jelit i pomaga uniknąć przykrych dolegliwości. Odzyskanie równowagi bakteryjnej w organizmie oddziaływuje korzystnie na poprawę odporności i pomaga w walce z sezonowymi infekcjami.

Lakcid FORTE to lek probiotyczny wydawany bez recepty,  w postaci wygodnych do połknięcia kapsułek, polecany do stosowania w trakcie i po antybiotykoterapii. Dzięki zawartości aż 10 miliardów bakterii Lactobacillus rhamnosus, skutecznie odbudowuje florę bakteryjną jelit. Lakcid Forte, w odróżnieniu od innych preparatów probiotycznych,  może być stosowany razem z antybiotykiem, gdyż szczepy bakterii w nim zawarte są odporne na 27 najczęściej stosowanych antybiotyków. Jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Na wygodę jego stosowania ma także wpływ fakt, że lek może być przechowywany do 30 dni poza lodówką. Cena: 23,50 zł (10 kaps. doustnych)

Zobacz też:

Koniec antybiotyków! Czas probiotyków

Dlaczego nie chudniesz? Postaw na probiotyk

Te produkty zawierają prebiotyki. Zacznij je jeść

Lakcid to lek wydawany bez recepty, w postaci ampułek, zawierających  proszek do sporządzania zawiesiny doustnej. Zawiera 2 miliardy bakterii Lactobacillus rhamnosus, które odbudowują florę bakteryjną jelit w trakcie i po antybiotykoterapii. Lakcid może być stosowany razem z antybiotykiem, gdyż bakterie w nim zawarte są oporne na najczęściej stosowane antybiotyki. Postać zawiesiny zapewnia wygodę podawania zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Lakcid jest bezpieczny także dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Cena: 19,00 zł (10 ampułek) 

Lek Lakcid i Lakcid Forte jest dostępny w aptekach bez recepty.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany