Na wypadanie włosów szampon RENÉ FURTERER TRIPHASIC

wypadanie włosówWypadanie włosów to problem wielu z nas. Najczęściej spowodowany jest zaburzeniami hormonalnymi, ale także na skutek stresu, infekcji, diety ubogiej w tłuszcze i białko lub stosowania niektórych leków. W takim momencie warto wspomóc się specjalistycznymi preparatami. Rozwiązaniem jest szampon TRIPHASIC RENÉ FURTERER.

Wypadanie włosów zatrzymaj szamponem

TRIPHASIC to nowy, bezsilikonowy szampon do częstego stosowania, który jest niezwykle istotnym uzupełnieniem wszystkich kuracji przeciw wypadaniu włosów marki Réne Furterer. Jest on szczególnie polecany w przypadku borykania się z problemem progresywnego, reakcyjnego lub nagłego wypadania włosów. Produkt jest uniwersalny i może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Stymulujący szampon TRIPHASIC dostarcza skórze głowy składniki odżywcze oraz energotwórcze, niezbędne do wzrostu zdrowych i mocnych włosów. Jego bez silikonowa receptura opiera się na dwóch składnikach aktywnych o niezwykle skutecznym  i udowodnionym działaniu.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Herbata – Idealna dla Twoich włosów!

Olejowanie włosów: 10 rzeczy, których NIE NALEŻY robić podczas tego zabiegu

Pielęgnacja włosów – oto najczęstsze błędy, sprawdź jak ich nie popełniać

PIĘKNO W CZYSTEJ POSTACI

Szampon ma przezroczystą konsystencję i zawiera białe biosfery, które podczas mycia i masowania uwalniają olejki eteryczne, przyspieszające penetrację peptydów roślinnych w warstwie dermy. Szampon delikatnie oczyszcza włosy, sprawia, że są mocne, miękkie, pełne blasku i aksamitne w dotyku oraz łatwiej się rozczesują. Cytrusowe nuty zapachowe pozostawiają na włosach subtelny, świeży zapach.

Cena: 64 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany