Wzmacniający szampon i ampułki przeciw wypadaniu włosów

szampon na wypadanie włosówPożegnaj problem delikatnych i kruchych włosów ze skłonnością do łamliwości i wypadania. Pomoże ci w tym wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów EQUILIBRA Tricologica i wzmacniające ampułki tej firmy.

Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów Equilibra

Polecany jest do mycia i pielęgnacji włosów delikatnych i kruchych ze skłonnością do łamliwości i wypadania. Szampon zawiera specjalnie opracowany kompleks roślinny PHYTOSINERGIA o silnie regenerującym działaniu. Dzięki bogatej zawartości naturalnych składników roślinnych odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów, pomagając zachować im odpowiednią żywotność, siłę i objętość. Szampon delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, chroni i nawilżają, pozostawiając włosy oczyszczone, wzmocnione, lśniące i zdrowe. Produkt jest bliski naturze, zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego

Moc głównych składników:

 • Naturalny kompleks Phytosinergia – kompleks roślinny stworzony z nawilżającego aloesu, zmiękczającego oleju arganowego oraz wzmacniającej keratyny roślinnej, ekstrahowanej z konopi i ryżu.
 • Naturalne nawilżacze – pokrywają włosy, ułatwiając ich rozczesywanie
 • wzmacniający kompleks roślinny – pomaga zachować rozmiar i objętość włókna włosa
 • witaminy A, E, F, C – dermo-ochronne, wspomagają regenerację skóry
 • witaminy H i B6 – uczestniczą w prawidłowym funkcjonowaniu cebulki włosa.

Cena: ok. 27,99 zł (300 ml)

Ampułki przeciw wypadaniu włosów EQUILIBRA Tricologica

To efektywna kuracja wzmacniająca dla włosów delikatnych, kruchych ze skłonnością do łamliwości i wypadania. Moc naturalnych wyciągów roślinnych odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów, stymulując wzrost, zapobiegając i spowolniając ich wypadanie. Zawarty w ampułkach specjalnie opracowany kompleks roślinny PHYTOSINERGIA o silnym działaniu regeneracyjnym pomaga zachować grubość i objętość łodygi włosa. Ampułki pielęgnują włosy i skórę głowy, nawilżają, ułatwiają rozczesywanie, pozostawiając włosy wzmocnione, elastyczne, lśniące i zdrowe. Produkt jest bliski naturze, zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

Moc głównych składników:

 • Naturalny kompleks Phytosinergia – kompleks roślinny stworzony z nawilżającego aloesu, zmiękczającego oleju arganowego oraz wzmacniającej keratyny roślinnej, ekstrahowanej z konopi i ryżu.
 • Naturalne nawilżacze – pokrywają włosy, ułatwiając ich rozczesywanie.
 • Witaminy A, E, F, C – dermo-ochronne, wspomagają regenerację skóry.
 • Witaminy H i B6 – uczestniczą w prawidłowym funkcjonowaniu cebulki włosa.
 • Ekstrakt z rukwi wodnej – bogaty w witaminy i minerały, odżywia cebulkę włosa.
 • Ekstrakt z zielonej herbaty – bogaty w kofeinę o działaniu stymulującym.

Cena: ok. 49,99 zł (10 x 8 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany