Odbudowujący szampon: ratunek dla włosów od marki RADICAL

odbudowujący szamponOdbudowujący szampon dla włosów przesuszonych, łamiących się, niepodatnych na układanie. Wypalone słońcem i przesuszone gorącym wiatrem kosmyki wymagają na progu jesieni intensywnej regeneracji. Zapewni im ją połączenie ekstraktu ze skrzypu polnego, miłorzębu, keratyny oraz oleju kokosowego, które znajdziemy w odbudowującym szamponie marki RADICAL®.

Odbudowujący szampon RADICAL

Szampon Radical® to prawdziwy przełom w pielęgnacji włosów oraz w walce z ich wypadaniem. Gwarantuje potrójną siłę działania: wyraźnie wzmacnia włosy, regeneruje ubytki w ich strukturze oraz zwiększa odporność na uszkodzenia.

Spektakularne działanie zawdzięcza bogatej formule opartej na wyjątkowo skutecznych i skoncentrowanych składnikach, takich jak: dogłębnie regenerująca zniszczone włosy i chroniąca przed dalszymi uszkodzeniami keratyna, wyraźnie wzmacniające oraz przywracające włosom gładkość, sprężystość i blask ekstrakty ze skrzypu i miłorzębu oraz doskonale odżywiający i wygładzający włosy olej kokosowy.

Taki skład naprawia uszkodzenia na całej długości i skutecznie chroni przed ich powstawaniem. Pozostawia włosy piękne, miękkie i lśniące, widocznie zdrowsze i mocniejsze na całej długości.

Cena: 12 zł (400 ml)

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany