Na infekcję gardła, nosa i ucha – ENTitis

na infekcje gardła, nosa i uchaNa infekcję gardła, nosa i ucha powstał produkt ENTitis. Odkryto, że szczep Streptococcus salivarius K12 ma wyjątkowe właściwości. Uniemożliwia skuteczną kolonizację szczepu w obrębie jamy ustnej i gardła. Po wielu zmaganiach udało się zamknąć szczep K12 w unikalnej formule Bactoblis®. ENTitis to jedyny w Polsce preparat zawierający szczep Streptococcus salivarius K12 w formule Bactoblis®.

Działanie szczepu Streptococcus salivarius K12 zamknię-tego w formule Bactoblis® zostało potwierdzone w wielu badaniach naukowych. Częstość występowania zapalenia gardła i migdałków zmniejszyła się o 90%, ostrego zapalenia ucha środkowego – o 70%, a częstość podawania antybiotyków i leków przeciwzapalnych – o 80%. Badaniu zostali poddani również dorośli. Po pełnej 3-miesięcznej kuracji szczepem K12 zamkniętym w formule Bactoblis® częstość występowania zapalenia gardła i migdałków u badanych zmniejszyła się o 84%.

Na infekcję gardła, nosa i ucha – dla kogo ENTitis

Z dobroczynnego działania ENTitisu może korzystać cała rodzina. Preparat jest przeznaczony do stosowania zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dla najmłodszych przygotowano preparat ENTitis Baby w formie saszetek. Może być stosowany już u niemowląt powyżej 6. miesiąca życia i dzieci. Dostępne są dwa smaki: bananowy i neutralny. Dla dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych została stworzona specjalna forma pastylek do ssania o smaku truskawkowym i miętowym.

Na infekcję gardła, nosa i ucha – stosowanie ENTitis

Kuracja preparatem ENTitis powinna trwać minimum 3 miesiące. Saszetkę lub pastylkę należy przyjmować zawsze wieczorem, przed snem, po umyciu zębów. Preparat trzeba przyjmować przez minimum 5 minut. To bardzo ważne. O skuteczności preparatu decyduje to, jak długo przebywa on w jamie ustnej, dlatego należy zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła. Pamiętajmy też, aby nie stosować preparatu razem z antybiotykiem ani preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym.

Cena: ENTitis Baby – 50 zł (30 saszetek). ENTitis dla dzieci – 50 zł (30 pastylek)

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany