Plusssz Elektrolity + 100 % Multiwitamina – pomoże w skutecznym domowym treningu

plusssz elektrolitySkuteczność domowego treningu poprawisz z Plusssz Elektrolity. Zadbaj o odpowiednie nawodnienie, multiwitaminy i do dzieła. Oto, jak można efektywnie zadbać o kondycję, nie wychodząc z domu.

Plusssz Elektrolity – nawadnianie plus

Każdy sportowiec wie, że aby trening był skuteczny, należy połączyć go z odpowiednią dietą. Ale nie wszyscy pamiętają, że przy wysiłku równie ważne jest dostarczanie organizmowi elektrolitów. Prawidłowe nawodnienie organizmu podczas treningu jest istotne dla osób odczuwających zmęczenie, osłabienie i drżenie mięśni. Podczas ćwiczenia w domu połączmy dostarczanie elektrolitów z nawadnianiem, rozpuszczając w wodzie musującą tabletkę Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina o smaku ananasa i mango. Preparat Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina jest idealny dla osób uprawiających sport, ponieważ zawiera najważniejsze elektrolity, glukozę oraz kompleks 10 najważniejszych witamin w ilościach zaspokajających 100% dzienne zapotrzebowanie dorosłej osoby. Ćwicz w domu, nawadniaj się, a na efekty nie będziesz długo czekać!

Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina – pomoże w nawodnieniu organizmu

Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina o smaku ananasa i mango zawiera 100% elektro complex – specjalny zestaw i stężenie wszystkich najważniejszych elektrolitów (sód, potas, magnez, wapń i chlor), glukozę oraz kompleks 10 najważniejszych witamin w ilościach zaspokajających dzienne zapotrzebowanie dorosłej osoby. To produkt polecany w trakcie upałów, podróży, aktywności sportowej, wysiłku umysłowego i pracy fizycznej, po nadmiernym spożyciu alkoholu, kiedy odczuwasz zmęczenie i znużenie. Gasi pragnienie i nawadnia organizm. Zadbaj o uzupełnienie płynów!

Cena: ok. 11 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany