Gama Hyaluron Activ B3 od Eau Thermale Avène

Laboratoria dermatologiczne Eau Thermale Avène wprowadziły innowacyjną gamę dermokosmetyków HYALURON ACTIV B3, która zrewolucjonizowała podejście do odmładzającej pielęgnacji skóry. Ponad 6 lat trwały badania nad formułą stymulującą regenerację komórkową. Gama HYALURON ACTIV B3 jest połączeniem modnych i skutecznych składników aktywnych zwiększających żywotność komórek.

Nowa gama Hyaluron Activ B3 powstała, by kultywować naturalne piękno, dlatego skupia się nie tylko na objawach starzenia, ale także na jego przyczynach. Dermokosmetyki z tej linii stymulują odnowę komórkową, czyli procesy odpowiedzialne za starzenie się skóry jeszcze na poziomie pojedynczych komórek skóry. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne, takie jak niacynamid nadają skórze naturalny blask, jędrność i wzmacniają jej strukturę.

Warto podkreślić, że wpływ na naszą skórę mają nie tylko produkty do pielęgnacji, ale także holistyczne dbanie o ciało i umysł. Wraz z wprowadzeniem gamy Hyaluron Activ B3 Eau Thermale Avène chcemy jako pierwsza firma na świecie, mówić o koncepcji pro-aging, w której unikamy stygmatyzowania procesu starzenia. Wręcz przeciwnie, w pełni akceptujemy upływ czasu i zmiany, jakie w nas zachodzą.

Należy pamiętać, że troska o młody i zdrowy wygląd to nie tylko odpowiednie odżywianie i uważny styl życia, ale przede wszystkim akceptacja siebie i zmian, które następują.

Zasady filozofii pro-agingu warto wprowadzać od najmłodszych lat i świadomie dbać o siebie od wewnątrz i od zewnątrz. Jednym z elementów tej dbałości jest stosowanie odpowiednich dermokosmetyków, które będą dopasowane do potrzeb i wieku, by działać delikatnie i nieinwazyjnie. Dzięki gamie Hyaluron Activ B3 możemy odpowiednio wcześnie zadbać o naszą cerę, opóźniając procesy starzenia się skóry i jednocześnie kultywując naturalne piękno. Ponadto dermokosmetyki z tej linii są także doskonałym uzupełnieniem medycyny estetycznej.

NOWA GAMA HYALURON ACTIV B3

W skład nowej, innowacyjnej gamy wchodzą:

  • krem odbudowujący komórki (na dzień i na noc),
  • multi-intensywny krem na noc,
  • skoncentrowane serum wypełniające (na dzień i na noc), które można stosować na wrażliwe obszary twarzy, takie jak skóra wokół ust czy oczu,
  • krem pod oczy o potrójnym działaniu korygującym (na dzień i na noc), który wygładza zmarszczki, niweluje cienie pod oczami i łagodzi opuchnięcie.
Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany