Kosmetyki przeciwsłoneczne AVENE

Kosmetyki przeciwsłoneczneKosmetyki przeciwsłoneczne to kosmetyki bez których latem nie wychodzimy na dwór. Skutecznie chronią nas przed promieniowaniem UVA i UVB. AVENE proponuje w tym roku nowe kosmetyki przeciwsłonecznie, które dodatkowo są bezpieczne dla środowiska.

Kosmetyki przeciwsłoneczne – co jest nowością

Kosmetyki te zawierają opatentowany system filtrów – tylko 4 filtry przeciwsłoneczne. Mają odpowiednie stężenie i proporcje, aby zagwarantować optymalną fotostabilność i zapewnić bardzo szeroką ochronę przeciwko krótkim, średnim i długim promieniom UVB i UVA. Oprócz opatentowanego systemu filtrów w produktach przeciwsłonecznych marki Eau Thermale Avène znajdziemy połączenie dwóch uzupełniających się antyoksydantów. To podwójna ochrona komórek, przed wczesnym i późniejszym stresem oksydacyjnym. Wyjątkowy i aktywny składnik dermokosmetyków: Woda Termalna Avène, dzięki której skóra jest ukojona, złagodzona i odczuwa komfort.

Kosmetyki przeciwsłoneczne – nowe kosmetyki

  • FLUID SPORTOWY SPF 50+ – Zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UVB-UVA, nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej. Zapewnia skórze pełną ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym spowodowanym zarówno ekspozycją na słońce jak i wysiłkiem fizycznym. BARDZO ODPORNY NA WODĘ I POT Konsystencja – specjalnie zaprojektowana z myślą o osobach aktywnych. Formuła oil-free, zapewnia efekt odświeżenia po aplikacji. Ultra-lekka, płynna konsystencja łatwo się utrzymuje na skórze, nawet w obszarach owłosionych. Pozostawia nietłuste i niekleiste wykończenie, bez białych śladów. Cena: ok. 75 zł (100 ml)
  • SUNSIMED – Sunsimed jest wyrobem medycznym o działaniu chroniącym przed szkodliwym wpływem promieni UVA i UVB na skórę, oraz zmniejszającym ryzyko powstania zmian o charakterze rogowacenia słonecznego, nowotworów skóry (z wyjątkiem czerniaka), a także jej fotostarzenia. Skuteczność nowej formuły chroniącej przed działaniem promieniowania UV, potwierdzają badania z udziałem pacjentów z grupy zwiększonego ryzyka. Cena: ok. 105 zł (80 ml)
  • KREM SPF 50+ DO SKÓRY SUCHEJ I BARDZO SUCHEJ – Konsystencja z krzemionką nowej generacji zapewnia przyjemność stosowania, szybko się wchłaniając i nie pozostawiając wrażenia lepkości. Jest przeznaczony do ochrony przeciwsłonecznej, zwłaszcza dla osób o skórze suchej i bardzo suchej oraz o jasnej karnacji, która łatwo ulega oparzeniom słonecznym. Cena: ok. 70 zł (50 ml)
  • SPRAY SPF 50+ – Żegnaj zatyczko! Koniec z marnowaniem czasu na jej zdejmowanie, chronienie przed upadkiem na piasek lub desperackie poszukiwania! Chowana końcówka jest bardzo praktyczna. Zawsze czysta, przyjemna i łatwa w użyciu jest również przyjazna dla środowiska: koniec ryzyka zagubienia zatyczki poza domem! Cena: 78 zł (200 ml)
  • REFLEKS SŁONECZNY SPF 50+ – To bestseller ochrony słonecznej marki Eau Thermale Avène. Zawiera kompleks fotoochronny Sunsitive, a konsystencja z krzemionką nowej generacji zapewnia przyjemność stosowania, szybko się wchłaniając, bez pozostawienia wrażenia lepkości. Poręczne, płaskie opakowanie wielkości karty kredytowej pozwala mieć go zawsze przy sobie. Cena: ok. 45 zł (30 ml)
  • B-PROTECT SPF 50+ – Wyjątkowy produkt ochronny dla każdej kobiety! Oprócz ochrony UV zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami środowiska, a jego wyjątkowa formuła zmienia kolor podczas aplikacji. W chwili nakładania produkt ma białą konsystencję, przy rozprowadzaniu kolor magicznie zmienia się na barwę NUDE, która dopasowuje się do każdego odcienia karnacji. Efekt rozświetlenia i wyrównania kolorytu skóry w jednym prostym geście! Cena: ok. 57 zł (30 ml)
Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany