KREMOWY PODKŁAD W KOMPAKCIE AVENE

podkładPodkład to niezastąpiony kosmetyk dla każdej kobiety. To sekret nieskazitelnej skóry. Doskonale tuszuje niedoskonałości oraz podkreśla naturalna urodę cery.

Kremowy podkład

Podkłady w kompakcie Avene Eau Thermale to część profesjonalnej gamy kosmetycznej do korygowania i maskowania niedoskonałości skóry, którą stworzono  w oparciu o specjalistyczną wiedzę  w dziedzinie dermatologii. Umożliwiają bezpieczne tuszowanie wad skóry, podkreślając naturalną urodę cery. Ich nowa, bardzo delikatna i  miękka konsystencja zawiera 40% pigmentów w specjalnej otoczce, co umożliwia dowolne modelowanie makijażu: ujednolicenie kolorytu i trwale podkreślenie urody. Dodatkowo, filtr SPF30 chroni skórę przed promieniowani UVB. Nie zawierają substancji zapachowych, konserwantów oraz nie powodują powstawania zaskórników. Gama czterech naturalnych odcieni pozwala na dopasowanie makijażu do każdej karnacji.

Kremowy podkład w kompakcie koryguje znaczne niedoskonałości skóry bez efektu tzw. „maski”. Zapewnia jednolity wygląd skóry i matowe wykończenie. Jest odporny na wodę i pot, dlatego gwarantuje trwały efekt tuszowania. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, a dzięki delikatnej formule, nie zawierającej konserwantów ani substancji zapachowych może być stosowany także w przypadku skóry bardzo wrażliwej. Podkład może być wykorzystywany również do korygowania zmian na ciele.

Cena: 100 zł (10 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany