Przygotowania do szkoły z Curaprox Nie zapomnij o tym, co najważniejsze!

curaprox kidsPlecak, piórnik, książki, zeszyty, kredki… Lista niezbędnych rzeczy dla małego ucznia potrafi być naprawdę długa. A powrót do szkoły nie tylko wiąże się ze skompletowaniem wyprawki, ale również z koniecznością nowej organizacji dnia, z którą muszą się zmierzyć zarówno dzieci, jak i rodzice.

O czym nie możemy zapomnieć w ferworze szkolnych przygotowań? Co zrobić, aby każdy dzień dla naszych szkrabów rozpoczynał się i kończył z wielkim i zdrowym uśmiechem? Czy rytuał szczotkowania ząbków może w tym pomóc? Na te pytania odpowiedź zna marka Curaprox!

Zmiana rutyny z wakacyjnej swobody na szkolny rytm to czas, w którym beztroskie dni spędzane na zabawach i spontanicznych aktywnościach ustępują miejsca uporządkowanym planom, godzinom lekcji i zadaniom do wykonania. Do tego długie, leniwe poranki zmieniają się na wcześniejsze pobudki i (często) szybkie przygotowanie do szkoły, co dla mniejszych pociech stanowi nie lada wyzwanie.

Dzięki marce Curaprox, rodzice mogą pożegnać się z trudem przekonywania swoich szkrabów do wstawania i kładzenia się spać o właściwej porze. W jaki sposób? To wszystko za sprawą produktów do higieny jamy ustnej z linii kids – niezwykle barwnych szczoteczek i wyśmienicie smacznych past. Dzieci pokochają je za walory kolorystyczne i smakowe, zaś rodzice za funkcjonalność i jakość. Z Curaprox rytuał szczotkowania ząbków będzie ulubioną czynnością i najbardziej wyczekiwaną częścią dnia! Teraz dbałość o zdrowy uśmiech już od najmłodszych lat może być prawdziwą przyjemnością, a powrót do szkolnych obowiązków będzie nie tylko ekscytujący, ale także pełen zdrowych nawyków.

Szczoteczki Curaprox kids

Zostały zaprojektowane z myślą o szczególnych potrzebach anatomicznych ust i dłoni dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Dzięki temu, że szczoteczki są mniejsze, a do tego posiadają ośmiokątną rączkę i kompaktową, lekko odchyloną główkę, są jednocześnie wygodniejsze do trzymania i poruszania w jamie ustnej. Każdą szczoteczkę wyposażono w 5500 niezwykle cienkich włókien Curen® o średnicy 0,09 mm. To zapewnia moc niezawodnego i wyjątkowo delikatnego czyszczenia. Są one idealne dla naszych pociech o wrażliwych ząbkach i dziąsłach – nawet wtedy, gdy zaczynają wychodzić zęby stałe. I nawet jeśli szczoteczka ląduje w szkolnej torbie czy worku na WF, ochronna nakładka będzie ją zabezpieczać i utrzymywać w czystości. Szeroka gama fantastycznych kolorów, pozwoli wybrać tę, w której Twoje dziecko się zakocha.

Pasty do zębów Curaprox kids

To właśnie one zmieniają szczotkowanie w zabawę i dają dużo radości, bo do wyboru trzy wspaniałe smaki: truskawkę, miętę oraz arbuz! Ich innowacyjne i odżywcze formuły, pomagają dzieciom dać najlepszy możliwy start w życie. Są delikatne, a przy tym zapewniają piękny uśmiech bez agresywnych, wywołujących ból chemikaliów. Nie znajdziemy tu środków spieniających SLS, triklosanu, środków wybielających czy mikrogranulek z tworzywa sztucznego. Pasty są za to bogate w enzymy, które wspomagają naturalną funkcję ochronną śliny oraz ksylitol, który chroni przed bakteriami. Dzięki zróżnicowaniu poziomu fluorku (950 ppm, 1450 ppm oraz bez zawartości fluorku), pasty odpowiednie są dla dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat.

Szczoteczka do zębów Curaprox kids: 28,80 zł/szt.
Pasta do zębów Curaprox kids: 32,40 zł/ 60 ml

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany