Curaprox kids – szczoteczka dla fajnych dzieciaków

curaprox kidsMarka Curaprox doskonale wie co zrobić, aby czyszczenie zębów, nie było dla dzieci obowiązkiem, ale czymś, na co nie można się doczekać. Dzięki temu chwile przepełnione zdrowym uśmiechem i radością Twojego szkraba, będą trwać przez cały rok.

Razem ze szczoteczką Curaprox kids, zaprojektowaną szczególnie z myślą o dziecięcych potrzebach oraz umożliwiającą łatwe trzymanie w ręce i niezwykle delikatne czyszczenie ząbków i dziąseł, podarujesz swojemu dziecku najlepsze nawyki, ochronę i pielęgnację jamy ustnej na całe życie. Szeroka gama fantastycznych kolorów szczoteczek, pozwoli wybrać tę, w której Twoje dziecko się zakocha.

Szczoteczka do zębów Curaprox kids, wzorowana na legendarnym modelu CS 5460 dla dorosłych, polecana jest dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Wyposażona w 5 500 niezwykle cienkich włókien Curen® o średnicy 0,9 mm i długości 7,5 mm, zapewnia dzieciom moc niezawodnego, wyjątkowo delikatnego czyszczenia. Dzięki temu jest idealna dla małych pociech o wrażliwych ząbkach i dziąsłach – nawet wtedy, gdy zaczynają wychodzić zęby stałe. Ośmiokątna rączka ułatwia trzymanie szczoteczki i czyszczenie pod właściwym kątem. Z kolei kompaktowa, lekko pochylona główka dotrze do wszystkich trudno dostępnych miejsc nie raniąc delikatnej buzi. Dzieci pokochają tę szczoteczkę, a mycie zębów już nigdy nie będzie dla nich przykrym obowiązkiem.

Cena: 25,00 zł (szt.)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany