Szczoteczka do zębów Velvet od Curaprox

szczoteczka do zębówSzczoteczka do zębów może być specjalna. Szwajcarska firma stworzyła taką, która zaskakuje w każdym wymiarze. Wykonana w wysokiej jakości standardzie GOLD, CS 12460 Velvet, jest miękka jak aksamit. Posiada łącznie aż 12460 włókien CUREN®! To dziesięć razy więcej niż w zwykłej szczoteczce do zębów. Do tego piękny, elegancki i matowy design.

Szczoteczka do zębów miękka jak aksamit

Czy może być coś równie delikatnego jak aksamit? Tak! Nowa udoskonalona szczoteczka do zębów CS 12460 Velvet. Jest odzwierciedleniem prawdziwej delikatności. To za sprawą 12460 ciasno osadzonych, niewiarygodnie cienkich włókien CUREN®. Każde z nich ma średnicę zaledwie 0,08 mm, prawie tak cienką jak włos. Gęsta powierzchnia czyszcząca doskonale usunie płytkę nazębną, nie uszkadzając dziąseł. Już nigdy nie będziesz uskarżać się na jakiekolwiek zranienia dziąseł, a Twoje zęby będą doskonale czyste – szczoteczka idealnie kruszy i usuwa płytkę nazębną.

Szczoteczka do zębów w 36 kolorach

Mycie zębów ułatwia także lekko odchylona główka szczoteczki do zębów. A ośmiokątna rączka pomaga wygodnie utrzymać szczoteczkę pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł. Produkt dostępny w 36 wersjach kolorystycznych. Dzięki temu możesz wybrać swoją ulubioną. Wypróbuj raz, a gwarantujemy, że już nigdy nie będziesz się mógł bez niej obejść.

Cena: 35,90 zł

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany