Regenerujący krem ochronny CICALFATE+

regenerujący krem ochronnyRegenerujący krem ochronny Cicalfate+ to jeszcze większa skuteczność i szybsze działanie. Jego głównym zadaniem jest przynieść ukojenie powierzchownym podrażnieniom, na które nasza skóra narażona jest codziennie. Bardziej niż kiedykolwiek ucieleśnia on filozofię naturalnego ukojenia skóry wrażliwej Wodą termalną ze źródła Avène.

Regenerujący krem ochronny – super składnik

W Wodzie termalnej Avène naukowcy odkryli niezwykłą bakterię z właściwościami korzystnymi dla ludzkiej skóry: Aqua Dolomiae. Unikalna i jedyna w swoim rodzaju mikroflora Aqua Dolomiae może przetrwać jedynie w najgłębszych i krystalicznie czystych wodach źródła Avène. To właśnie z niej wyizolowano [C+-Restore]™, składnik nowej generacji. Klasyfikujemy go jako postbiotyk, bo pochodzi z żywej bakterii i ma korzystny wpływ na proces regeneracji skóry. Jego rolą jest wspomaganie regeneracji naskórka.

Ten innowacyjny składnik, wyprodukowany dzięki zdobyczom biotechnologii, należy do nowej dziedziny badań naukowych o obiecującym potencjale dla skóry o nazwie postbiotyki.

Regenerujący krem ochronny – działanie

Regenerujący, ochronny i bardzo dobrze tolerowany przez każdy typ skóry, Cicalfate+ wykazuje lepszą skuteczność w regeneracji podrażnionej i wrażliwej skóry o +30%.

Kremowa konsystencja Cicalfate+ łatwo rozprowadza się na skórze i tworzy warstwę ochronną, która wspomaga optymalną regenerację skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych i nie powoduje powstawania zaskórników oraz gwarantuje bardzo dobrą tolerancję skórną i ginekologiczną.

Cena : 19,99 zł (15 ml) ; 34,99 zł (40 ml) ; 55,35 zł (100 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany