AVENE: dermokosmetyki dla skóry wrażliwej zimą

kosmertyki-avene

Niskie temperaturyosłabiają naturalną barierę ochronną skóry, przez co zgromadzona wewnątrz woda wyparowuje. Efekt? Skóra staje się szorstka, odwodniona, traci napięcie i elastyczność. Dlatego potrzebuje szczególnej pielęgnacji.

GAMA DERMOKOSMEKTYKÓW COLD CREAM EAU THERMALE AVENE TO ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY SKÓRY WRAŻLIWEJ ZIMĄ. Przeznaczona jest dla całej rodziny

KREM DO RĄK COLD CREAM NOWA FORMUŁA

Skóra dłoni jest odczuwalnie nawilżona, po 24 godzinach od aplikacji kremu. Emulsja z ciekłymi kryształami, które pełnią funkcję mikrozbiorników zawierających fazę wodną (złożoną z wody i gliceryny). Nowa formuła zapewnia stopniowe uwalnianie fazy wodnej, co umożliwia długotrwałe nawilżenie skóry.

Wieczorem, po nałożeniu kremu do rąk Cold Cream, nałóż bawełniane rękawiczki, aby jeszcze lepiej odżywiać i chronić skórę dłoni. Krem jest lekki i aksamitny w dotyku. Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.

CENA: ok. 26 zł (50 ml)

INNE: Avene – krem nawilżający

ODŻYWCZY BALSAM DO UST COLD CREAM

Usta pozostają zauważalnie odżywione i nawilżone 6 godzin po aplikacji. Chroni usta przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych. Regeneruje też popękane usta.

Aby sprawić, żeby skóra ust nie łuszczyła się, była bardziej miękka i lepiej zregenerowana:
– nałóż warstwę ODŻYWCZEGO BALSAMU DO UST COLD CREAM;
– nałóż odrobinę cukru w kryształkach i masuj przez chwilę;
– następnie usuń jego nadmiar za pomocą chusteczki higienicznej, zwilżonej Wodą Termalną Avène;
– powtórz aplikację ODŻYWCZEGO BALSAMU DO UST.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany