Biologique – krem na przebarwienia

krem na przebarwienia

Po lecie na naszej skórze pojawiają się przebarwienia. To duży problem estetyczny. Poradzi sobie z nimi krem nowej generacji PIGM 400.

Pielęgnacja dzień po dniu

Równie ważna dla poprawy stanu skóry z problemem przebarwień jest jej odpowiednia codzienna pielęgnacja. Na rynku dostępne są nowoczesne kosmetyki i kosmeceutyki, których formuła została opracowana specjalnie z myślą o niwelowaniu plam pigmentacyjnych. Rozjaśniający krem na przebarwienia nowej generacji – PIGM 400 – przygotowała również francuska marka kosmetyków biologicznych Biologique Recherchem, znana ze skutecznych produktów o wysokich stężeniach substancji aktywnych. Krem PIGM 400 działa na aż trzech poziomach melanogenezy, dzięki czemu nie tylko redukuje widoczność istniejących przebarwień, lecz także zapobiega powstawaniu nowych (poprzez kontrolę ilości i rozmiaru melanocytów). Przynosi natychmiastowy efekt rozjaśnienia i rozświetlenia skóry, poprawiając zauważalnie jej wygląd. Dla wzmocnienia działania terapii do kuracji można dołączyć również serum na przebarwienia PIGM 400.

INNE: Kremy do skóry z problemami – co powinny zawierać

Kremy i serum dla skóry z przebarwieniami należy stosować codziennie, rano i wieczorem. Pierwsze wyraźne efekty można zauważyć już po około 3 tygodniach codziennej pielęgnacji.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany