Nawilżające kosmetyki Neutrogena

kosmetyki-neutrogena

Balsamy, emulsje, krem do rąk. Nowa linia Neutrogena Formuła Norweska Deep Moinsture to kosmetyki głęboko nawilżające. Aż do 10 warstw w głąb skóry.

W linii kosmetyków NEUTROGENA Formuła Norweska Deep Moinsture znajdują się:

Głęboko nawilżający balsam do ciała i twarzy

Bogactwo kremu w doskonale wchłaniającym się, głęboko nawilżającym balsamie do pielęgnacji suchej skóry, by zapewnić jej długotrwałe 24 godzinne nawilżenie, aż do 10 warstw w głąb skóry. Aksamitna konsystencja zapewnia natychmiastowe wnikanie w skórę, pozostawiając uczucie ukojenia i świeżości.
Cena: 16,99 zł (200 ml)

Krem do rąk (skoncentrowany)

Tylko kropla tej wzbogaconej w glicerynę formuły, przynosi natychmiastową ulgę oraz chroni suche, spierzchnięte dłonie. Nawet w najbardziej surowych warunkach sprawia, że dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie. Silnie skoncentrowany, bardzo wydajny. Opakowanie 50ml wystarcza na 200 zastosowań.
Cena: 14,99 zł (75 ml)

INNE: NEUTROGENA – odżywczy sztyft do ust

Głęboko nawilżająca kremowa emulsja do ciała wzbogacona olejkiem sezamowym

Kremowa emulsja do ciała, łączy w lekkiej formule intensywne i długotrwałe nawilżenie emulsji oraz jedwabiste uczucie jakie zapewnia olejek. Udowodniono klinicznie, że zawarta w niej Formuła Norweska aktywnie nawilża aż do 10 warstw w głąb skóry. Optymalne nawilżenie już od pierwszej aplikacji przez 24 godziny. Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.
Cena: 20,99 zł (250 ml); 27,49 zł (400 ml)

Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

Optymalne nawilżenie już od pierwszej aplikacji przez 24 godziny. Udowodniono klinicznie, że zawarta w niej Formuła Norweska aktywnie nawilża aż do 10 warstw w głąb skóry. Emulsja ma świeży i delikatny zapach. Nietłusta konsystencja zapewnia szybkie wchłanianie.
Cena: 20,99 zł (250 ml); 27,49 zł (400 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany