AQUA RELIPIDUM ten krem polubi sucha skóra

sucha skoraSucha skóra często jest naturalną konsekwencją upływającego czasu i zmian zachodzących w naszej skórze. Wpływają na to zanieczyszczenie powietrza, stres oraz inne czynniki zaburzające aktywność komórek. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Idealnie do tego nadaje się Aqua Relipidum – krem lipoaktywny dla suchej skóry.

Istotny wpływ na jej stan ma prawidłowe funkcjonowanie bariery hydro-lipidowej. Nieszczelność tej bariery prowadzi do utraty elastyczności, komfortu i naturalnego blasku cery. Dlatego tak istotna jest pielęgnacja, dostarczająca skórze substancji, mających wpływ na pobudzenie bio-aktywności przeciwstarzeniowej i regulacja nawilżenia oraz natłuszczenia skóry w wyniku stymulacji jej wewnętrznych mechanizmów, aby uzyskać maksymalne efekty bez podrażnień.

Sucha skóra – zalety kremu

Formuła kremu bazuje na składnikach, które jak trener poprawiają kondycję skóry, dzięki nim:

  • nawilżenie wzrasta nawet o 88% po 30h od aplikacji
  • następuje redukcja transepidermalnej ucieczki wody (TEWL) średnio o 19%
  • poprawia się jędrność skóry średnio o 18%
  • mniejsza się szorstkość skóry nawet o 41%
  • wyraźna poprawa regeneracji i odżywienie skóry bez efektu podrażnień

Sucha skóra – składniki kremu

H Moist – substancja o działaniu higroskopijnym (humektant), pobierając wilgoć z zewnątrz natychmiast wiąże wodę w naskórku, wnikając w głąb skóry aż do 6-tej warstwy. Intensywnie nawilża nawet do 30 godzin po jednorazowej aplikacji.

Lipo Mimic – liposom imitujący naturalne lipidy naskórka. Wnikając w skórę, uszczelnia barierę naskórkową i zapewnia jej wilgoć, równolegle łagodząc podrażnienia.

Aqua-Lock – inteligentnie adaptuje się do otoczenia, tworząc na powierzchni skóry osłonę, aby w zmieniających się warunkach regulować utratę wody od wewnątrz. Jednocześnie wzmacnia naturalną barierę skóry.

Tarcza anty-pollution – fizyczna i natychmiastowa ochrona przeciw wszystkim typom zanieczyszczeń takich jak: cząsteczki metali ciężkich i węgla, czy zanieczyszczenia domowe.

Cena: ok 90,00 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany