AMVI Cosmetics – Krem odżywczo-regenerujący do twarzy, czyli nocna odnowa

krem do twarzyNoc to czas, kiedy cały organizm wypoczywa, prawda? Otóż nie do końca, ponieważ to właśnie ta pora jest dla skóry najbardziej intensywna. Między godzinami 2. a 3., poprzez podział komórkowy, dochodzi do jej regeneracji, naprawiane są uszkodzenia, skóra oczyszcza się, dotlenia i odświeża. Warto jej w tym pomóc stosując odpowiednie „nocne” kosmetyki, takie jak NOWOŚĆ od AMVI Cosmetics – Krem odżywczo-regenerujący do twarzy.

Kojący kompres dla skóry

Zadaniem kremu na noc jest przyspieszenie regeneracji, ponieważ to właśnie nocą substancje aktywne szybciej się wchłaniają. A czego potrzebuje skóra? Substancji odżywiających i nawilżających, witamin i antyoksydantów. Takim kojącym kompresem dla skóry jest Krem odżywczo-regenerujący do twarzy AMVI Cosmetics.

Zawarto w nim:

  • roślinne komórki macierzyste pochodzące z wąkroty azjatyckiej oraz kulnika sercolistnego o działaniu odżywiającym i regeneracyjnym, które dodatkowo neutralizują wpływ wolnych rodników, działają antyoksydacyjnie i uczestniczą w procesie metabolizmu skóry;
  • algę tęczową, dzięki której przebarwienia stają się mniej widoczne, a kolor cery zostaje wyrównany;
  • irys florencki dający efekt napięcia skóry oraz spowalniający procesy starzenia;
  • ekstrakt z chlorelli, który nawilża, poprawia wygląd skóry i sprawia, że staje się ona wygładzona.

Więcej energii!

Systematycznie stosowanie tego kremu, najlepiej podczas każdej wieczornej pielęgnacji, to gwarancja zregenerowanej i odbudowanej skóry oraz efektu wypoczętej i pełnej energii cery po przebudzeniu. Bogata, ale lekka i starannie dobrana formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Stosując regularnie Krem odżywczo-regenerujący można liczyć na takie korzyści, jak:

  • odżywienie i skuteczną regenerację skóry,
  • efekt anti-ageing,
  • dogłębne nawilżenie,
  • wyrównanie kolorytu cery.

Cena: 56,99 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany