Apis – masło do ciała z minerałami z Morza Martwego i masłem shea

kosmetyki apis

Masło do ciała to wyjątkowy kosmetyk. Odbudowuje on i chroni warstwę lipidową skóry. A to dzięki zawartemu w nim masłem shea i minerałami z Morza Martwego.

Ultra odżywcze rozświetlające masło do ciała z minerałami z Morza Martwego i masłem shea marki Apis Natural Cosmetics pozostawia skórę doskonale wygładzoną i natłuszczoną, a dzięki złotym drobinkom delikatnie rozświetloną o pięknym zdrowym kolorycie. Masło Apis intensywnie odżywia i pielęgnuje nawet najbardziej suchą skórę, natychmiastowo przynosząc jej ukojenie i błyskawiczną poprawę w wyglądzie.

WIĘCEJ: APIS: Krem regenerujący z olejem arganowym i masłem shea

Produkt zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości specjalnej kompozycji składników, łączącej nawilżająco-dotleniających kompleks minerałów z Morza Martwego oraz ultra odżywcze masło shea o dużej dawce witaminy A i E z naturalnymi ekstraktami mango i ryżu. Warto wiedzieć, że błoto z Morza Martwego to niezwykle silnie zmineralizowany muł o dużej koncentracji mikro i makroelementów, związków organicznych – aminokwasów, wit. z grupy B, który doskonale absorbuje toksyny i inne zanieczyszczenia, uaktywnia przemianę komórkową oraz poprawia dynamikę krążenia podskórnego, aktywizuje funkcje skóry.

Cena: ok. 24 zł (200 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany