Elektryczny Pilnik do stop Scholl

 

elektryczny pilnik do stópKażda kobieta pragnie mieć gładkie i zadbane stopy bez wysiłku. Scholl wyszedł tym oczekiwaniom naprzeciw. Stworzył nowy produkt – elektryczny pilnik do stóp.

Skuteczna pielęgnacja stóp w domowym zaciszu

Stopy potrzebują troski przez cały rok, zarówno latem, gdy częściej pokazujemy je światu nakładając sandały i klapki oraz zimą, gdy przez wiele godzin nosimy nieprzepuszczające powietrza obuwie. Sekretem zdrowych i zadbanych stóp jest ich regularna i właściwa pielęgnacja polegająca na usuwaniu zrogowaciałego naskórka oraz nawilżaniu i odżywianiu skóry przez cały rok. Gdy skóra staje się sucha, szorstka i nieprzyjemna w dotyku to znak, że potrzebuje naszego wsparcia. Aby przeciwdziałać infekcjom stóp i nie narażać ich na bolesne dolegliwości należy regularnie usuwać zrogowaciały naskórek. Scholl Velvet Smooth Elektryczny Pilnik do stóp Wet & Dry sprawi, że w łatwy sposób zadbasz o swoje stopy zapewniając im piękny i zdrowy wygląd.

Gładkie i pięknie stopy bez wysiłku

Niezależnie od tego, czy używasz Scholl Velvet Smooth Elektryczny Pilnik do stóp Wet & Dry pod prysznicem, w wannie jest tak samo skuteczny bezpośrednio na suchej i mokrej skórze. Wymienne, obrotowe głowice natychmiast usuną zrogowaciały naskórek, pozostawiając stopy gładkie i miękkie już po pierwszym użyciu. Dwie prędkości obrotu głowic pozwolą dopasować właściwą intensywność i czas trwania zabiegu. Ponadto, dzięki indukcyjnej ładowarce dołączonej do zestawu, nie będą Ci już potrzebne baterie.

WIĘCEJ: Jak zadbać o stopy na wiosnę – radzi podolog

Scholl Velvet Smooth Elektryczny Pilnik do stóp Wet & Dry to bezprzewodowe urządzenie do pielęgnacji stóp na sucho, w wannie lub pod prysznicem. Dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy obrotowej, której możesz używać zarówno na sucho jak i na mokro, natychmiast usuwa zrogowaciały naskórek. Scholl Velvet Smooth Drobnoziarniste głowice obrotowe Wet & Dry. Głowice można stosować zarówno na sucho jak i na mokro. Używać tylko z Elektrycznym Pilnikiem do stóp Scholl Velvet Smooth Wet & Dry

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany