Wybielanie zębów – guma do żucia Curaprox

wybielanie zębówWybielanie zębów gumą do żucia? I to na dodatek czarną? Świat totalnie zwariował. Dzięki składnikom, guma wzmacnia szkliwo, zapobiega powstawaniu próchnicy, hamuje rozwój bakterii i… dodaje pewności siebie.

Wybielanie zębów – 4 super składniki

Odświeżający limonkowo-miętowy smak, a do tego dobrane w przemyślany sposób składniki – nowa guma BLACK IS WHITE to największy sprzymierzeniec naszych zębów. Dzięki niej znikną wszelkie przebarwienia spowodowane spożywaniem np. kawy, herbaty, czy paleniem tytoniu. Zęby staną się białe i rzadziej będą wymagały interwencji dentysty. Co więcej, gumy BLACK IS WHITE są zawsze pod ręką! Wystarczy sięgnąć do torebki czy kieszeni.

Moc gum do żucia CURAPROX BLACK IS WHITE kryje się w 4 super składnikach:

1. Węgiel aktywny

To właśnie on rozprawi się z przebarwieniami na naszych zębach w sposób bezpieczny dla szkliwa – bez polerowania i ścierania. Po prostu wchłonie cząsteczki barwiące i w ten sposób delikatnie je usunie. Ale na tym nie koniec!

2. Hydroksypatyt

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się naturalny minerał bardzo podobny do naszego szkliwa. Otula on zęby warstwą ochronną, remineralizuje osłabione szkliwo, zamyka otwarte kanaliki zębinowe i wspomaga zwalczanie początkowej fazy próchnicy.

INNE: Aparat na zęby – wybierz najlepszy dla siebie

3. Ksylitol

To cukier, który jest dobry dla zębów. Tak! To możliwe. Ksylitol jest naprawdę słodki, a jednocześnie chroni przed próchnicą ponieważ zamiast normalnego dla cukru, kwaśnego oddziaływania w ustach jest on antybakteryjny i zapobiega próchnicy.

4. Oksydaza glukozowa

Pszczoły wykorzystują ją do zwiększania trwałości miodu. Również w ustach, enzym ten nie pozostawia zarazków w spokoju. Przekształca cukier w nadtlenek wodoru, który zwalcza bakterie.

Cena: 19,50 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany