Nowa odsłona AXE

kosmetyki axe

Współczesny, atrakcyjny mężczyzna stawia na oryginalność i indywidualizm – w życiu i w pielęgnacji. Dlatego marka AXE wprowadza na rynek zupełnie nowe portfolio kosmetyków, stworzone z myślą o mężczyznach. AXE Adrenaline, AXE Signature i AXE Urban – to różne style, różne światy i różne emocje.

Nowy AXE – nowy wymiar pielęgnacji

Nowe portfolio Axe kusi oryginalnymi, eleganckimi opakowaniami, różnorodnymi kompozycjami zapachowymi, ale i innowacyjnym podejściem do pielęgnacji. W każdej linii znajdują się antyperspiranty oraz kosmetyk w formie perfumowanego spray’u. Mają one wyjątkowo trwały zapach, nie tylko dzięki zawartości kompozycji na poziomie wody toaletowej, ale przede wszystkim dzięki doskonale skomponowanym zapachom zawierającym ciężkie, wyjątkowo trwałe nuty. Badania przeprowadzone w celu sprawdzenia trwałości zapachu dowiodły, że po użyciu kosmetyków jest on wyczuwalny na skórze nawet po 10 godzinach od aplikacji. Zapach umieszczono w opakowaniu z praktyczną pompką. Efekt? Precyzyjna aplikacja, dzięki kosmetykom w spray’u wprost na wybrane partie męskiego ciała, takie jak nadgarstki, szyja i klatka piersiowa.

AXE Signature Zapach na każdy dzień

Intrygujący i zmysłowy zapach AXE Signature to efekt zastosowania w kompozycji drogocennego agaru, wzbogaconego szczyptą wanilii, czarnego pieprzu i kolendry. Efekt? Zapach wyjątkowy, wyrazisty i indywidualny – tak, jak Twój styl. Ponadto, dzięki zawartości wysokiego stężenia kompozycji zapachowej zawieszonej w alkoholowej bazie, wzmacniającej aromat, zapach będzie bardziej wyrazisty i dobrze wyczuwalny. Zapach umieszczono w eleganckim opakowaniu z praktyczną pompką. To zapewnia precyzyjną aplikację wprost na wybrane partie męskiego ciała, takie jak nadgarstki, szyja i klatka piersiowa.
Cena: 29,99 zł (100ml)

AXE Signature Antyperspiranty

Antyperspiranty AXE Signature dbają o świeżość i ubrania. Wszystko za sprawą wyjątowej technologii, opartej na działaniu specjalnych olejków maskujących, które otaczają zawarte w kosmetykach sole antyperspiracyjne – dzięki temu męskie koszule czy sportowe T-shirt są chronione przed białymi i żółtymi plamami. Kompozycja zapachowa to wyrafinowane połączenie nut agaru i wanilii, wzbogacone akcentami drzewnymi, które podkreślą indywidualny styl każdego mężczyzny.
Antyperspirant w sprayu: Cena: 14,99 zł (150ml)
Antyperspirant w kulce: Cena: 14,99 zł (50ml)

AXE Adrenaline Zapach na każdy dzień

Zamknięta we flakonie kompozycja zapachowa jest niczym dawka adrenaliny. Zawiera opatentowaną kompozycję zapachową, która pobudza te części mózgu, które są odpowiedzialne za przyjemny nastrój. Typowo męski zapach to śmiałe połączenie nut piżma i imbiru, otulonych domieszką pieprzu, bursztynu, fig i gruszki, który działa orzeźwiająco oraz energizująco. Ponadto, dzięki zawartości wysokiego stężenia kompozycji zapachowej zawieszonej w alkoholowej bazie, wzmacniającej aromat, zapach będzie bardziej wyrazisty i dobrze wyczuwalny. Zapach umieszczono w eleganckim opakowaniu z praktyczną pompką. To zapewnia precyzyjną aplikację wprost na wybrane partie męskiego ciała, takie jak nadgarstki, szyja i klatka piersiowa.
Cena: 29,99 zł (100ml)

AXE Adrenaline Antyperspiranty

Antyperspiranty AXE Adrenaline niosą ze sobą orzeźwiające nuty piżma i imbiru. Kosmetyki te potrafią doskonale zabezpieczyć skórę przed przykrym zapachem przez cały, pełen wyzwań dzień. Swoją niezwykłą skuteczność zawdzięczają dodatkowi specjalnych kapsułek zapachowych, które aktywują się w stresującej sytuacji ale również np. w trakcie ćwiczeń na siłowni. Gdy tylko skóra się spoci, kapsułki rozpuszczają się, uwalniając dodatkową porcję odświeżającego zapachu.
Antyperspirant w sprayu: Cena: 14,99 zł (150ml)
Antyperspirant w kulce: Cena: 14,99 zł (50ml)

AXE URBAN Zapach na każdy dzień

Oryginalna i niepowtarzalna kompozycja zapachowa, bazująca na supermodnych nutach tytoniu shisha. Uzupełnia ją ciężka, piżmowa baza wyraziste nuty żywicy i piżma, które wspólnie tworzą intrygujący zapach. Ponadto, dzięki zawartości wysokiego stężenia kompozycji zapachowej zawieszonej w alkoholowej bazie, wzmacniającej aromat, zapach będzie bardziej wyrazisty i dobrze wyczuwalny. Zapach umieszczono w eleganckim opakowaniu z praktyczną pompką. To zapewnia precyzyjną aplikację wprost na wybrane partie męskiego ciała, takie jak nadgarstki, szyja i klatka piersiowa.
Cena: 29,99 zł (100 ml)

AXE Urban Antyperspirant

To broń do walki z przykrym zapachem! Antyperspiranty AXE Urban z chlorkiem srebra, skutecznie redukują bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach potu. Już chwilę po aplikacji, pozostawiają na skórze przydymiony i słodkawy aromat tytoniu shisha i ambry, gwarantując długotrwałe uczucie świeżości.
Antyperspirant w sprayu: Cena: 14,99 zł (150ml)
Antyperspirant w kulce: Cena: 14,99 zł (50ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany